Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

LISTA ARTYKUŁÓW

Techland Fantasy Expo 2013 - relacja!

Dodał: Piotr "Maliniak" Malinowski | 16-10-2013 22:32

Techland Fantasy Expo 2013 jest pierwszą imprezą związaną z fantastyką i grami komputerowymi, którą kojarzę. Był to zarazem pierwsze wydarzenie medialne, w którym mogłem uczestniczyć, jako dziennikarz z wykształcenia i powołania. Było epicko! Szczegóły poniżej.

Komentarze | czytaj więcej

Hawken update - Wywiad z twórcami

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 07-10-2013 20:37

Kroczące machiny bojowe, zwane powszechniej mechami, od dawna miały wielką rzeszę fanów i przewinęły się przez wiele głośnych książek, gier czy filmów, włącznie ze znanym wszystkim Star Wars na czele. Ciężko się dziwić - są wytrzymałe jak czołg, mobilne niczym człowiek i obładowane takim arsenałem, jak statki wojenne. Za sterami mecha dane nam było usiąść nie raz, jednak dopiero Hawken może pochwalić się rozbudowanymi walkami multiplayer, możliwością modyfikacji swoich machin bojowych i byciem całkowicie darmowym. I tylko Hawken może się pochwalić, że po całkiem sporym czasie od premiery, decyduje się na tak potężną ewolucję, jaką wprowadza najnowszy patch - a mówią, że roboty nie potrafią ewoluować.

Komentarze | czytaj więcej

Wywiad z Pawłem Węgrzynem

Dodał: GIEROmaniak.pl | 23-05-2013 08:30

Wielowątkowa rozmowa o grach wideo z dr. Pawłem Węgrzynem dyrektorem Europejskiej Akademii Gier ze specjalnym uwzględnieniem problematyki polskiej, a szczególnie Krakowa.

Komentarze | czytaj więcej

Digital Dragons 2013

Dodał: GIEROmaniak.pl | 23-05-2013 08:30

Komentarze | czytaj więcej

World of Warplanes - wywiad z Antonem Sitnikau

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 24-04-2013 00:02

Anton Sitnikau jest producentem World of Warplanes, gry, która lada dzień wejdzie w fazę otwartych beta-testów. W związku z nadchodzącą premierą produkcji spod skrzydeł Wargaming, Gieromaniak postanowił zadać Antonowi kilka istotnych pytań dotyczących rozwiązań jakich możemy spodziewać się po World of Warplanes.

Komentarze | czytaj więcej

I co z tym Facebookiem?

Dodał: Oliwia "Oli" Chaładaj | 22-02-2013 00:29

Komentarze | czytaj więcej

Disney redefiniuje pojęcie zabawy

Dodał: Krzysztof "Jaszczur" Trzos | 14-02-2013 01:08

Tato, tato – a kto by wygrał, kapitan Sparrow czy pan Iniemamocny? A kto jest silniejszy Sulley z „Potworów i spółki” czy Ralph Demolka? A szybszy Zygzak McQueen („Auta”) czy może Buzz („Toy Story”)? Na te i inne podobne, jakże ważne i trudne pytania odpowiedź przyjdzie latem. Co więcej, dzieci będą mogły odpowiedzieć sobie na nie same, jedynie z pomocą Disneya, a konkretnie jego najnowszego dzieła pt. „Disney INFINITY” https://infinity.disney.com/#!/pl, który zapewne ugruntuje pozycje tego mocarza rozrywki.

Komentarze | czytaj więcej

Hawken - wywiad z Johnem Parkiem

Dodał: Krystian "Kris" Zuń | 12-02-2013 11:29

Hawken, innowacyjna gra akcji, w której wcielamy się w rolę pilotów wielkich mechów? Miałem przyjemność rozmawiać z Johnem Parkiem, dyrektorem artystycznym Adhesive Games, który jest odpowiedzialny m.in. za wygląd broni oraz monstrualnych mechów. Opowiedział on co nieco o samej grze, a także zdradził nam kilka szczegółów dotyczących planów na przyszłość. Zapraszam do lektury.

Komentarze | czytaj więcej

World of Tanks - aktualizacje 0.8.2. oraz 0.8.3.

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 10-02-2013 23:48

W niniejszym artykule nadrabiamy zaległości, czyli poznajemy nową gałąź amerykańskiego drzewka oraz całkowicie odmienną nację – Chińczyków. Oprócz tego, doszły także czołgi premium, limit dla artylerii oraz zmniejszenie jej punktów żywotności. Z chińskimi pojazdami nie ma większych problemów, duża część to modyfikacje innych wersji albo puszki, podarowane przez przyjacielskich sowietów. Amerykańskie rewolwerowce także są do siebie podobne i łączą francuską siłę ognia z amerykańskim podwoziem.

Komentarze | czytaj więcej

Technika – ułatwianie, czy powolne wykańczanie kontaktów międzyludzkich?

Dodał: Oliwia "Oli" Chaładaj | 28-01-2013 22:51

W mojej głowie często pojawia się pytanie czy lepiej żyłoby mi się sto lat temu, czy teraz, w dobie komputerów. Z jednej strony wydaje mi się, iż nie pasuję do tych czasów, lecz mimo to, korzystam ze wszystkiego, co daje mi XXI wiek. Jestem nazywana przez rodziców dzieckiem Internetu, a przez dziadków niewolnicą telefonu komórkowego. A przecież dzięki tym rzeczom życie jest prostsze. Ale czy na pewno? Cieszymy się, jako ludzie nowocześni, iż nie nam przypadło wysyłanie telegramów (kto to widział?!) lub pisanie listów i długie oczekiwanie na odpowiedź. My mamy smsy lub e-maile. Szybko się pisze, szybko dostaje się odpowiedź. Super sprawa, prawda? Cieszy nas również fakt posiadania smartfonów, tabletów, 3G. Ułatwiają nam one życie w nieopisany wprost sposób.

Komentarze | czytaj więcej

1 2 następne >>
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 4.53 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x