Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Zostań mistrzem dobrych bitów!

Dodano dnia 20-11-2009 19:56

Kategoria: Premiery

Cenega , wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że dziś ma premierę megamuzyczna gra na PSP – Beaterator!
 
Grę możesz zamówić pod tym adresem: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1039
Oryginalna informacja prasowa znajduje się poniżej:
New York. NY – June 22, 2009 – Rockstar Games, część firmy Take-Two Interactive Software Inc. (NASDAQ: TTWO), z przyjemnością ogłasza, że Beaterator od Rockstar Games i Timbaland’a jest dostępny w Ameryce Północnej na Sony PSP® (PlayStation®Portable) w sklepach i do ściągnięcia za pośrednictwem PlayStation®Network. Wyprodukowany przez Rockstar Leeds, Beaterator łączy w sobie siłę tworzenia muzyki, prostą obsługę i dostępność dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach.
“Beaterator jest nowym nurtem w interaktywnej muzyce ”, powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games. „To co sprawia, że Beaterator zaskakuje jest to, że każdy może stworzyć muzykę w parę minut.”
“Moja współpraca z Rockstar Games zaowocowała w coś wspaniałego ,” powiedział zdobywca Grammy, producent Timbaland. „Beaterator przenosi jakość narzędzi studyjnych do Twojej kieszeni I sprawia, że są proste w użyciu dla każdego .” Beaterator jest profesjonalnym, mobilnym studiem, który przeprowadzi użytkowników przez process tworzenia bitów, piosenek z tysiąca sampli, próbek dźwięku stworzonych przez Timbalanda i Rockstar. Improwizuj w trybie Live Play w różnych gatunkach, lub wejdź do trybu Song Crafter by skomponować oryginalne brzmienia bębnów, melodie a nawet nagrać wokale. Niezależnie od poziomu umiejętności, Beaterator przenosi poprzez palce graczy możliwość tworzenia muzyki na mały, mobilny, przystępny i zabawny format.
Beaterator otrzymał świetne noty od krytyków z całego świata: USA Today nazwało Beateratora “mocarnym, przenośnym studiem muzycznym mieszczącym się w tylnej kieszeni.” Pisze, że Beaterator „uczy dzieci (i dorosłych) podstaw tworzenia muzyki poprzez eliminację współczynnika nieśmiałości” w tworzeniu muzyki. Topowa muzyczna strona internetowa, CreateDigitalMusic, stwierdza, że Beaterator „może być rewelacją”. MTV z wielkim entuzjazmem ogłosiło, że Beaterator jest „jednym z najbardziej interesujących tytułów jakie wychodzą w tym roku na konsolę PSP”. Strona dla graczy, Kotaku pisze, że „Beaterator jest prostym w użyciu narzędziem do tworzenia muzyki”. GameSpy napisał, że „różnicą między Beateratorem i innymi muzycznymi grami jest to, że tu tworzysz muzykę, a nie imitujesz.”
 
Więcej informacji na: http://www.rockstargames.com/beaterator/
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 27.99 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x