Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Arena Warnorken stanie się polem walki

Dodano dnia 17-06-2010 21:49

Kategoria: Z kraju

Wraz z kolejnym rozszerzeniem, które pojawi się jeszcze w czerwcu, gracze Runes of Magic staną twarzą w twarz ze straszliwymi wyzwaniami, czekającymi na nich w nowej instancji – Arenie Warnorken.

Zamek Warnorken znany jest mieszkańcom Taborei jako miejsce, z którego nie ma powrotu i to nie bez powodu. Arena znajdująca się pod zamkiem służy jako scena okrucieństw zagadkowego Barona Reuena von Jura. To właśnie tutaj wystawia on w krwawych potyczkach naprzeciw sobie gladiatorów i dzikie stwory, dla rozrywki wysoko postawionej publiczności. Gracze mogą wkroczyć do tej wysokopoziomowej instancji w sześcioosobowych drużynach, aby zmierzyć się kolejno z czterema najbardziej niebezpiecznymi mistrzami areny.
 
Pierwszym stworem, któremu drużyna stawi czoła, będzie potężny smok Manticos, schwytany niegdyś przez żądnego krwi Barona Reuena von Jura i od tego czasu snujący się po ponurych zakamarkach Zamku Warnorken. To tu został on oswojony przez nikczemną Annelię i teraz spragniony jest krwi każdego wojownika na tyle nierozsądnego, by pojawić się na tym polu bitwy. Po tym, jak dwa kolejne stwory zostaną wystawione przeciwko graczom, swoją stopę postawi na arenie sam Reuen von Jura. Wiele plotek krąży na temat bohaterskiego Barona i jego nagłej przemiany w siejącego grozę władcę. Gracze szybko zdadzą sobie sprawę, że pokonanie go na jego własnym terenie, nie będzie prostym zadaniem. Jednakże to spotkanie z Annelią, którą mieszkańcy Taborei nazywają ’Władczynią Marionetek’, będzie najważniejszym punktem w tej wysokopoziomowej instancji. Annelia zawdzięcza swój złowieszczy przydomek niezbadanemu, ogromnemu wpływowi na Zamek Warnorken. Jakież to niespodzianki ukrywa w rękawie, czekając na tych, którzy są dość nierozsądni, by rzucić jej wyzwanie?
 
Frogster wkrótce opublikuje zwiastun tej instancji. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry www.runesofmagic.com a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.03 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x