Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

ARMA 2 Operation Arrowhead

Dodano dnia 24-06-2010 18:26

Kategoria: Z kraju

Licomp Empik Multimedia z przykrością informuje, iż data polskiej premiery gry ARMA 2 Operation Arrowhead zostaje przesunięta na późniejszy termin. Przesunięcie to związane jest z problemami technicznymi z kompatybilnością dodatku Arrowhead z grą ARMA 2 (Arrowhead może być zainstalowany jako samodzielny produkt lub dodatek do ARMA 2) . Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem. Niebawem poinformujemy o nowej dacie premiery. Za opóźnienie LEM przeprasza.
 
Przypominamy jednocześnie, że ARMA 2 Operation Arrowhead pojawi się w polskiej, tekstowej wersji językowej w atrakcyjnej cenie 69,99 zł.
 
ARMA 2 Operation Arrowhead to samodzielny dodatek, którego akcja rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach znanych z ARMA II, w fikcyjnym państwie Takistan. Arrowhead to kompletnie nowe mapy zawierające niespotykane dotąd w grach z serii ARMA typy terenu: pustynie, gęste zabudowania otoczone przez okoliczne wioski i skaliste regiony górskie. Dodatkowo gracz uzyska możliwość pilotowania bezzałogowych statków powietrznych wyposażonych w system termo-wizualny. Arrowhead to również zupełnie nowa fabuła, przy tworzeniu której Bohemia wykorzystała całe swoje doświadczenie zdobyte przy produkcji poprzednich gier. Fikcyjna akcja przedstawiona jest w kontekście rzeczywistych wydarzeń i faktów, oraz uzupełniona o polityczną intrygę.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.85 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x