Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Co z tym 3D ? Program prowadzi Piotr Jarzyński

Dodano dnia 25-06-2010 10:04

Kategoria: Ze świata

Witam was moim autorskim programie emitowanym na antenie GIEROmaniak.pl - co z tym 3D. Będę jak zwykle dla was przybliżał zło jakim jest 3D i ogólnie naśmiewał się z tej szczególnie nieprzyjaznej technologii, a już najbardziej z Sony. Gorąco zapraszam!
 
A już tak normalnie, to w sieci pojawiło się kilka nowych rzeczy związanych z tą technologią. Po pierwsze na tapetę bierzemy wywiad z Albertem Penello, dyrektorem do spraw sprzedaży boxów. Pan Penello oświadczył, że jeszcze nikt na świecie nie jest gotowy na 3D, a tym bardziej branża gier. Mądre słowa:"Zamierzamy poczekać – powiedział Penello w wywiadzie dla Industry Gamers. Mam na myśli to, że box (Xbox 360 – dop. red.) jest całkowicie w stanie to pociągnąć, mamy już gry 3D na boxa. Jeśli ktoś chce przyjść do nas z grą 3D, to będę bardzo się cieszył mając tą grę 3D na boxie. Częścią mojej pracy jest nie sprzedawanie nowych telewizorów – wyczuwamy tu drobny sarkazm, ale w bardzo kiepskim stylu."Idąc dalej puścił farbę także pan Scott Rohde, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Powiedział on również w wywiadzie dla Industry Gamers, że na razie nie zamierzają dodawać technologii 3D do swojego nowego dziecka - PSP2. Czyli sam już nie wiem, albo lansujemy technologię 3D i powalamy stare LCD/LEDY na zmienię, albo nie robimy wszędzie. Dziwna polityka Sony, no chyba że to będzie jakaś "niespodzianka". Strzelajcie sobie dalej w kolana, a będzie śmiesznie jak żeby pograć na PS3 w nowe tytuły, trzeba będzie koniecznie mieć telewizor w 3D. Już widzę te kolejki, nie nie po telewizory z 3D, a po Xboxy.
AUTOR
Avatar użytkownika Piotr ″Dante″ Jarzyński
Piotr
Jarzyński
"Dante"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.74 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x