Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

TuneUp Utilities kompatybilny z Windows7

Dodano dnia 01-07-2010 20:34

Kategoria: Ze świata

Producent oprogramowania do optymalizacji systemu Windows firma TuneUp, potwierdza: TuneUp Utilities – wersja 2010 spełnia wszystkie wymagania używania logo firmy Microsoft Corporation „Kompatybilny z Windows 7”. Najnowsza wersja pakietu oprogramowania narzędziowego opracowana została z myślą o ułatwieniu konserwacji komputerów PC zarówno początkującym, jak i profesjonalnym użytkownikom. TuneUp Utilities – Wersja 2010 obsługuje systemy Windows XP i Windows Vista oraz współpracuje zarówno z 32, jaki i 64 bitowymi systemami operacyjnymi.
 
„Nasi Klienci przychodzą do nas po wysokiej jakości oprogramowanie, któremu mogą powierzyć bezpieczną i selektywną optymalizację systemu operacyjnego Windows”, powiedział Stephan Hechler, Wiceprezes Wykonawczy Tune-Up. „Współpracując ściśle z firmą Microsoft, jesteśmy w stanie dostarczyć użytkownikom rozszerzone funkcjonalności i zwiększoną użyteczność. Firma TuneUp jest dumna z kompatybilności i niezawodnej współpracy naszego flagowego produktu z systemem Windows 7.”
 
Cena i dostępność
TuneUp Utilities – Wersja 2010 obsługuje system Windows XP, Vista i Windows 7 i może być uruchamiana na maszynach z 32 i 64 bitowym procesorem. Oprogramowanie można kupić online bezpośrednio na stronie producenta www.tuneup.pl w cenie detalicznej 150 złotych. Użytkownicy poprzedniej wersji Tune-Up Utilities mogą uaktualnić ją za znacznie zredukowaną kwotę. Do pobrania jest także w pełni funkcjonalna, 15 - dniowa wersja testowa.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 7.97 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x