Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

World of Warcraft: Cataclysm

Dodano dnia 01-07-2010 21:23

Kategoria: Ze świata

Blizzard Entertainment dziś ogłosiło otwarcie zamkniętych faz beta testowych nad "Cataclysm", przedsprzedaż dodatku do World of Warcraft się zaczęła. Firma zaczęła rozsyłać zaproszenia do wzięcia udziału w procesie testowania na szerokiej skali graczy z całego globu którzy są podłączeni do kont Battle.net. Zanim zaczniecie cieszyć się zwróćcie uwagę na grę, beta testerzy mogą pomóc Blizzard Entertainment dzięki szukaniu bugów, problemów adresowania i nowej polskiej zawartości. 
 
"Cataclysm został zbudowany na wiedzy, którą otrzymaliśmy od reszty dodatków, aby dostarczyć najlepszy, najlepszy dodatek do World of Warcraft dla graczy," powiedział Mike Morhaime, dyrektor na czelny i współtwórca Blizzard Entertainment. "Dostarczając nam wiadomości podczas beta testów na dłuższą metę pomożecie nam osiągnąć cel, czyli wypuszczenie Cataclysm jeszcze w tym roku." 
 
Cataclysm jest trzecim dodatkiem dla World of Warcraft, najbardziej popularnej bazowanej na subskrybcji gry multiplayer online RPG na całym świecie. Pierwsze dwa dodatki, The Burning Crusade i Wrath of the Lich King, każdy z nich prosto po premierze zdobył szczytowe miejsca w ilości sprzedanych pudełek. W Cataclysm, twarz Azeroth będzie na zawsze zmieniona po powrocie Dragon Aspect Deathwing. Gracze będą odwiedzać bardzo podobne miejsca świata, które teraz zostały zmienione przez zniszczenie i czyjachąca na każdym progu nowa przygoda. Starając się przetrwać na planecie dotkniętej kataklizmem, dwie nowe w pełni grywalne rasy - worgeni i gobliny - dołączą do waśni pomiędziy Aliantami i Hordą. Jako gracz będziesz mógł otrzymać jeszcze większy poziom - 85, odkryjecie nowe lokacje, wymagające większej siły, i zmierzenia się twarzą w twarz z Deathwing w bitwie o los całego świata.

Jeżeli chcesz sięgnąć po więcej informacji o World of Warcraft: Cataclysm, proszę odwiedź oficjalną stronę www.wow-europe.com/cataclysm. Aby ustawić konto Battle.net i dołączyć do szansy uczestnictwa w beta testach World of Warcraft: Cataclysm, proszę odwiedź oficjalną stronę Battle.net eu.battle.net.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.08 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x