Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

TEKKEN 6 na wszystkie platformy!

Dodano dnia 02-07-2010 18:33

Kategoria: Ze świata

MAMCO BANDAI Games Europe i Cenega z przyjemnością ogłaszają, że już w od przyszłego piątku cena gry TEKKEN 6 na wszystkie platformy (Xbox 360, Playstation3, PSP) zostanie obniżona do rewelacyjnie niskiego poziomu – 99,99 PLN (sugerowana cena detaliczna). Jest to wyjątkowa okazja aby samemu lub wraz ze znajomymi rozpocząć walkę o tytuł króla turnieju żelaznej pięści.  
 
Stworzony przez NAMCO BANDAI Games Inc., TEKKEN 6 po raz pierwszy w historii serii przenosi najlepszą serię bijatyk na różne platformy z niesamowitym realizmem, świetną jakością, wieloma ulepszeniami i największą ilością postaci jaka była widziana do tej pory. Z 14 letnią znakomitą historią, TEKKEN 6 jest najpopularniejszą i najlepiej rozpoznawaną serią gier z ponad 34 milionową sprzedażą. TEKKEN 6 wprowadza największy wybór postaci w historii serii, nowy tryb Kampanii, oraz rewolucyjne zmiany dla graczy sieciowych. Za pomocą usług PlayStation®Network lub Xbox Live® oferuje błyskawiczne czasy reakcji postaci i stałe 60 klatek animacji na sekundę. Istnieje możliwość gry rankingowej, treningów między graczami, wgrywania swoich stylów gry i najlepszych powtórek walk. W wersji na PSP oprócz 18 aren i 40 postaci do wyboru znanych z konsol stacjonarnych gra oferuje dodatkowe 4 areny. Dostępne tryby gry to Arcade, Story, Ghost, Challange and Practice. Dodatkowo tryb ad-hoc wi-fi umożliwia wysyłanie i otrzymywanie danych ghost’a w taki sposób że możliwa jest walka z nimi nawet w przypadku braku połączenia. Nowe rewelacyjne cechy i elektryzująca walka w TEKKEN 6 sprawiają, że nie możesz przegapić tego tytułu!
 
Zamów: [sklep.cenega.pl]
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 17.99 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x