Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Zostań Gwiazdą dzięki SingStar

Dodano dnia 06-07-2010 22:15

Kategoria: Z kraju

Sony Computer Entertainment Polska ogłasza konkurs „Bo w każdym z nas kryje się SingStar – odkryj go w sobie razem z nami”. To znakomita zabawa na lato, a także możliwość zrobienia prawdziwej kariery w świecie muzyki. Dla zwycięzcy konkursu zostanie napisana piosenka, nagrany teledysk oraz zapewniona promocja w mediach – tak jak dla prawdziwej gwiazdy muzyki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać swój występ, śpiewając jedną z piosenek, które znajdą się w SingStar Polskie Hity 2, najnowszej grze z serii SingStar, której premiera zapowiadana jest na wrzesień 2010 roku. Uczestnicy do wyboru mają zbiór ponad 20 polskich przebojów przeznaczonych do gry na PlayStation 2 i PlayStation 3. Kolejnym krokiem dla osób, które chcą dzięki SingStar poznać smak życia gwiazdy, jest odwiedzenie strony internetowej www.zostangwiazdasingstar.pl. Za jej pośrednictwem uczestnicy mogą przesłać nagrania swoich występów, na które będą mogli głosować internauci odwiedzający stronę konkursu. Dwie osoby, którym uda się zdobyć największą liczbę głosów, wezmą udział w Wielkim Finale, który odbędzie się w Sopocie. Dzięki stronie www.zostangwiazdasingstar.pl cała Polska może być świadkiem narodzin nowej gwiazdy i mieć wpływ na to kto nią zostanie.
 
Tegoroczne lato będzie okazją do spotkania z SingStar także podczas letniego wypoczynku. Dla wszystkich fanów tej wyjątkowej rozrywki dużą atrakcją będzie możliwość zaprezentowania swojego wokalnego talentu podczas imprez towarzyszących Projektowi Plaża TVN, którego Partnerem jest SingStar. Miasteczko Projektu Plaża, wraz z ekipą telewizyjną, grupą celebrytów i masą letnich atrakcji, dotrze do polskich kurortów nad morzem i Mazurach. Każdy, kto odwiedzi Projekt Plaża, będzie miał okazję spróbować swoich sił śpiewając piosenki z SingStar i biorąc udział w mini konkursach przygotowanych przez Animatorów Projektu Plaża. Z każdej lokalizacji, zostanie wyłonionych troje finalistów, którzy zostaną zaproszeni na Wielki Finał.

Konkurs „Bo w każdym z nas kryje się SingStar – odkryj go w sobie razem z nami” rusza 5 lipca, a Wielki Finał odbędzie się 20 sierpnia w Sopocie. Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie www.zostangwiazdasingstar.pl
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 21.82 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x