Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

„Mythos” powraca

Dodano dnia 06-07-2010 22:20

Kategoria: Z kraju

Fabularny MMOG akcji Mythos powraca do Europy. To ekscytujące polowanie na potwory przeszło swego czasu drogę od mało znanego produktu tylko dla wtajemniczonych do tytułu cieszącego się niezmierną popularnością. Teraz ta przygodowa gra akcji powraca dzięki berlińskiej firmie Frogster, która wykupiła europejską licencję. Po opracowaniu produktu na nowo i dostosowaniu go do aktualnych oczekiwań graczy, Mythos opublikowany zostanie jako gra Free-to-Play.
 
Zasady nowej wersji odpowiadać będą w gruncie rzeczy znanej już wcześniej odsłonie. Bohaterowie polują samodzielnie lub w grupach na ukryte w mrocznych podziemiach przerażające potwory, zdobywają rzadkie łupy i dzięki ciągłym potyczkom stają się coraz potężniejsi. Frogster zamierza wraz z koreańskim wydawcą Mythos, studiem HanbitSoft, rozszerzyć grę o nowe treści i elementy, nie zmieniając jednak cenionego i lubianego systemu.
 
„Zaprzestanie kontynuacji Mythos było dużą stratą dla tego gatunku gier komputerowych, dlatego cieszymy się bardzo, że będziemy mogli już wkrótce zaprezentować grę na europejskim rynku”, mówi Andreas Weidenhaupt, dyrektor ds. licencji Frogster Interactive Pictures AG i dyrektor generalny Frogster Online Gaming GmbH. Weidenhaupt jest przekonany: „Z pewnością uda nam się nie tylko wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów gry, lecz wręcz je przekroczyć!“
 
Yoora Kim, dyrektor rozwoju biznesowego firmy HanbitSoft: "Cieszymy się, że podpisaliśmy licencję na Europę przed otwarciem wersji testowej beta gry Mythos w Korei. Liczymy na długoterminową współpracę z Frogster Online Gaming oraz na pomyślny start Mythos w Europie.” Wśród pięciu planowanych wersji językowych, obok angielskiej i niemieckiej, jest także wersja turecka – gra Mythos będzie pierwszym produktem Frogster na tamtejszym rynku."
 
Już teraz przyszli bohaterowie mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i zamówić biuletyn informacyjny: www.mythos-europe.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 18.17 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x