Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Dziś polska premiera „Crackdown 2”

Dodano dnia 09-07-2010 22:39

Kategoria: Z kraju

Po dziesięciu latach przerwy, które minęły od ostatnich wydarzeń z gry „Crackdown” wydanej na konsoli Xbox 360, grupa specjalnych agentów walczących o porządek i spokój wielkiej metropolii przyszłości powraca na ogarnięte chaosem ulice Pacific City.
 
Gracze starający się o zaprowadzenie sprawiedliwości w ogarniętym przestępczością mieście, mogą zbadać wszystkie jego zakątki. Dzięki takim opcjom, jak rozbudowany tryb współpracy dla czterech graczy, czy interaktywny świat gry, w którym niemal wszystko może służyć jako broń, „Crackdown 2” sprawia, że gracze, przeczesujący ulice miasta, mogą stworzyć prawdziwie wybuchowy koktajl akcji.
 
Dzięki niesamowitym zdolnościom każdego z agentów, można wykorzystać wszystkie dostępne chwyty, aby przejąć panowanie nad ulicami miasta. W miarę doskonalenia statystyk agenta, rozwija się także jego fizyczna moc i umiejętności. Gracze są, więc w stanie biegać z niezwykłą szybkością, skakać na niewiarygodne odległości, korzystać z niesamowitego uzbrojenia, dokonywać niemożliwych wręcz manewrów podczas jazdy pojazdem, przemieszczać ogromne obiekty oraz miażdżyć przeciwników swoimi ciosami.
 
Gra „Crackdown 2” została opracowana przez studio Ruffian Games we współpracy z Microsoft Game Studios. “Crackdown 2” w polskiej wersji językowej (dubbing) zadebiutuje dzisiaj na półkach sklepowych w orientacyjnej cenie detalicznej 199 PLN.

Aby uzyskać więcej informacji o grze odwiedź oficjalną stronę gry.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 8.17 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x