Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Xbox Fun Day 2010

Dodano dnia 09-07-2010 22:55

Kategoria: Z kraju

Polski oddział firmy Microsoft potwierdził oficjalną listę turniejów, które zostaną zorganizowane podczas Xbox Fun Day 2010. Wszyscy uczestnicy zlotu będą mogli wziąć udział w następujących zmaganiach:

27 sierpnia 2010 r. (piątek) - Forza Motorsport 3. Turniej rozgrywany w formie czasówek. Gracze będą mieli 4 okrążenia by osiągnąć jak najlepszy czas wyznaczonym wcześniej samochodem (ustawienia fabryczne) na wybranej trasie. Nagrodzonych zostanie trzech najlepszych graczy.

28 sierpnia (sobota) - Halo 3 ODST. Turniej dla drużyn cztero-osobowych rozgrywany wedle zasad MLG w systemie Double Elimination, best of 3. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze drużyny.

29 sierpnia (niedziela) - Call of Duty: Modern Warfare 2. Turniej na zasadach FFA (każdy-na-każdego). Gracze rozstawieni w grupy ośmioosobowe będą walczyć ze sobą o miano najlepszego z najlepszych. Wszystko w myśl zasad używanych przez GameBattles. Nagrody czekają na trzech najlepszych graczy.
 
Oficjalne regulaminy turniejów zostaną wkrótce udostępnione na oficjalnej stronie zlotu Xbox Fun Day 2010. Będą one opracowane wspólnie z organizacją Polish Gaming League, której przedstawiciele czuwać będą nad przebiegiem turniejów.   
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów. Za zajecie pierwszego miejsca w turniejach ufundowane zostaną nowe konsole Xbox 360 250 GB. Pozostałe miejsca będą nagradzane grami na Xbox 360. Naturalnie w tym roku korniszony będą jeszcze smaczniejsze.
 
Fanów, którzy chcą mieć wpływ na to, jak wyglądać będzie Xbox Fun Day 2010, zapraszamy na oficjalne forum www.xbox.com, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.    

XBOX FUN DAY 2010 W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH
 
W związku z zapowiedzią zlotu Xbox Fun Day 2010, który odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia tego roku w Podlesicach/Kroczycach, organizatorzy zostali zalani falą pytań od zainteresowanych imprezą graczy. Postanowiliśmy wybrać te najczęściej powtarzające się w e-mailach i zadać je najbardziej kompetentnej osobie w tym temacie – Jakubowi Mirskiemu, Marketing Managerowi w polskim oddziale Microsoft , który odpowiada za markę Xbox 360.

Jak dostać się na Xbox Fun Day 2010?
Aby wziąć udział w XFD2010 należy otrzymać zaproszenie. Można je zdobyć w licznych konkursach, które są organizowane przez popularne wśród graczy media, w tym stronę www.gry-online.pl, miesięcznik Neo Plus, a także program Allegra emitowany na antenie TV4. Warto śledzić oficjalną stronę zlotu www.xfd2010.pl – tam także rozdajemy zaproszenia.

Ile zaproszeń przygotowaliście?
Przygotowaliśmy 500 zaproszeń. Taka liczba fanów na zlocie zapewni odpowiednią atmosferę, a nam ułatwi cała organizację i pozwoli zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Jaką formę będą mieć konkursy?
Różną – w zależności od medium, w którym jest organizowane. Staramy się premiować osoby, które miały już do czynienia z poprzednimi zlotami. To nasi najcenniejsi fani Xbox 360, więc zależy nam aby także w tym roku mogli pojawić się na imprezie. Z drugiej strony osoby, które rozpoczęły swoją przygodę z Xbox 360 nie mają, co załamywać rąk – także oni Beda mogli wygrać swoje wejściówki.

Jak wygląda zaproszenie? To forma biletu?
Nie. Osoby, które wygrają zaproszenie muszą podać nam mailowo swoje dane osobowe (imię nazwisko oraz gamertag).  W pierwszym dniu zlotu zorganizujemy punkt rejestracyjny – to w nim trzeba będzie potwierdzić swoją tożsamość (hostessy będą dysponować listą zaproszonych osób). Należy więc pamiętać, że do wejścia na Xbox Fun Day 2010 konieczne będzie dysponowanie dokumentem tożsamości z aktualnym zdjęciem.

Do czego uprawnia zaproszenie?
Wszyscy zaproszeni goście będą mogli uczestniczyć w zlocie Xbox Fun Day 2010, podczas którego przygotujemy dla nich mnóstwo ciekawych atrakcji. Każdy zaproszony uczestnik zlotu dostanie pakiet powitalny na który złożą się gadżety Xbox 360 oraz talony na jedzenie i napoje (dla pełnoletnich przewidzieliśmy piwo).

Czy otrzymanie zaproszenia jest konieczne do tego aby uczestniczyć w zlocie?
Tak – osoby bez zaproszenia nie będą mogły uczestniczyć w zlocie.

Mam kilku znajomych z którymi wybieram się na zlot. Czy każdy z nas musi brać udział w konkursach?
Tak – niestety zaproszenie jest pojedyncze i uprawnia do wejścia na zlot jednej osoby.  Dla wszystkich chcących przyjechać z rodziną/dziewczyną mamy jednak rozwiązanie. Po 10 sierpnia (do tego czasu powinny być wszystkie zaproszenia alokowane) poprosimy posiadaczy zaproszeń, którzy chcieliby przyjechać z rodziną/dziewczyną o kontakt na adres konkurs@microsoft.com. Co należy zrobić? Napisać maila załączając swoje imię/nazwisko oraz gamertag oraz wskazując  dane osoby zapraszanej dodatkowo. W związku z tym, że ilość dodatkowych zaproszeń jest ograniczona będziemy stosować zasadę kto pierwszy-ten lepszy. Rozpoczęcie tego etapu rejestracji zostanie stosownie wcześniej ogłoszone – w tej chwili prosimy nie przysyłać maili w tej sprawie.

Wygrałem zaproszenie na XFD2010. Jednak już wiem, że nie mogę z niego skorzystać. Co mam zrobić?
Prosimy o kontakt z redakcją, która wydała Ci zaproszenie (jeśli wygrałeś w konkursie partnera mediowego) lub napisz na konkurs@microsoft.com  jeśli wygrałeś zaproszenie bezpośrednio od Microsoft. Takie zaproszenie nie może zostać przekazane innej osobie (do rejestracji zaproszonych na miejscu potrzebne jest przedstawienie dokumentu tożsamości).  Prosimy o rozważne branie udziału w konkursach.

Gdzie jest położony ośrodek, jak do niego dojechać?
Na miejsce zlotu wybraliśmy ośrodek Ostaniec, znajdujący się w miejscowości Podlesice (nieopodal Kroczyc). Więcej o samym miejscu naszego spotkania możecie dowiedzieć się tutaj -   www.ostaniec.com.pl. Szczegółowa mapa dojazdu do ośrodka znajduje się pod tym adresem.

Jaką bazę noclegową przygotowano dla uczestników XFD2010?
Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy bezpłatne miejsca na polu namiotowym. Wszyscy zaproszeni na pewno się zmieszczą. W samych Podlesicach jest także kilka ośrodków wczasowych – jestem pewien, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

Czy zapewniacie namioty na polu namiotowym?
Nie – zapewniamy tylko bezpłatne miejsce. Namioty musicie załatwić sobie sami.

Czy będzie uruchomiona infolinia tak jak bywało to w zeszłych latach?
Tak naturalnie – na kilka dni przed imprezą będzie można jeszcze raz telefonicznie upewnić się o swojej obecności na liście zaproszonych.

Czy zapewniacie dojazd na teren ośrodka?
Tak – specjalny mini bus będzie kursował z Zawiercia (łatwy dojazd PKS/PKP).

Jaki jest plan Xbox Fun Day 2010?
Finalny plan zlotu zostanie podany w sierpniu. Do tego czasu systematycznie będziemy publikować kolejne informacje o imprezie (zaproszeni goście, rozgrywane turnieje, przedpremierowe pokazy gier itd.)

Czy planujecie sesję panelową (spotkanie z wami oraz deweloperami gier)?
 Tak, odbędzie się ona w sobotni wieczór tj. 28.08.2010 r.

W ubiegłym roku pokazaliście przedpremierowo Forza Motorsport 3, Splinter Cell Conviction oraz Batman Arkham Asylum – czy w tym roku będziemy mogli zobaczyć i zagrać w gry, które jeszcze nie ukazały się na rynku?
Tak – obecnie prowadzimy stosowne negocjacje. Podczas sobotniej sesji panelowej zaprezentujemy Wam przedpremierowe gry, które zostaną Wam udostępnione. O tym, jakie będą to tytuły dowiecie się w najbliższym czasie.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 23.1 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x