Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Zacieśniaj więzi w Runes of Magic

Dodano dnia 12-07-2010 20:48

Kategoria: Z kraju

W erze internetu, kiedy liczba znajomych na Facebooku określa, jaką cieszysz się popularnością, Runes of Magic wprowadza wraz z kolejną aktualizacją system relacji, który pozwoli dwóm graczom związać się ze sobą w świecie Taborei. W zależności od partnerstwa, w jakie się zaangażują, gracze będą nagradzani specjalnymi bonusami, dopóki będą razem.
 
Podstawą nowego elementu w grze są Zakochani – gracze mogą teraz łączyć swoje awatary zaręczając się za pośrednictwem Listów Miłosnych, a nawet biorąc ślub. Bohaterowie będą mogli świętować swoją uroczystość, w zapełnionej przez przyjaciół i członków gildii, nowej ślubnej kaplicy. Tam też będą mogli wymienić ślubne obrączki i razem stanąć przed ołtarzem wystrojeni w skrojone na tę okazję ślubne stroje.

Patch 3.0.3 wprowadzi do gry kilka rodzajów relacji, takich jak Braterstwo lub Przyjaźń. Aby dwóch graczy mogło ogłosić się braćmi lub najlepszymi przyjaciółmi w grze, wystarczy, że wymienią się specjalnymi przedmiotami, które będzie można zakupić w mieście Varanas, stolicy świata Runes of Magic. Każda postać może być związana poprzez takie relacje nawet z 20 innymi graczami.
 
Związki pozwalają graczom uzyskiwać dodatkowe korzyści, jeśli działają razem w grupie: na przykład bonus do statystyk lub większa szansa na rzadkie przedmioty uzyskane z pokonanych wrogów. Dodatkowo, gracze związani ze sobą dostaną specjalne wzmocnienie, jeśli poziom życia ich partnera spadnie do określonej wartości. Bracia uzyskają większą moc w zadawaniu obrażeń, natomiast Przyjaciele będą mogli skorzystać z bonusu leczenia. Im silniejsza będzie relacja między dwoma postaciami, tym bonusy staną się bardziej wydajne, jako że wspólne pokonywanie wrogów będzie dodawało im punktów relacji i pomoże graczom przejść przez dziesięć różnych poziomów tego systemu.
 
Oczywiście, tak jak i w prawdziwym życiu, wszelkie więzi między postaciami można zakończyć w prosty sposób – wystarczy je usunąć z interfejsu Przyjaciół w grze.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 24.63 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x