Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Łowcy zapolują na Guild Wars 2

Dodano dnia 15-07-2010 10:04

Kategoria: Ze świata

Elementalista i Wojownik - aby nie było tak smutno i samotnie dołączy jeszcze jedna nowa profesja zwana angielskim językiem jako Ranger (nie kojarzyć z Power Rangersem), co w tłumaczeniu na nasz ojczysty znaczy Łowca.
 
Związani mogą być maksymalnie z trzema zwierzętami, przy czym tylko jednego z nich można ruszyć w danym momencie. Będzie dostępnych 12 gatunków stworzonek: lądowe, ziemnowodne i wodne. Czyli spotkać możemy np. rekiny, jaszczurki, pająki, a nawet niedźwiadki. Do tego mogą one ewoluować przez 20 następnych poziomów, otrzymując przy każym nowym różne bonusy. Aktywne zwierzę może nabić poziom, gdy gracz zyskuje XP. Łowca może zarządzać nimi poprzez poszczególne komendy, takie jak: "Atakuj, kiedy ja atakuję", "Atakuj kiedy, atakuje mnie nieprzyjaciel", "Nie atakuj", "Atakuj mój cel", "Chodź do mnie", "Nie ruszaj się".
 
             
 
Łowcy posiadają oczywiście swoje umiejętności. Mają silne ręce i biją wszystkich na łeb w walce na dystans, posługując się wyśmienicie łukiem. Mogą zakładać różne pułapki. Gdy przeciwnik na nią wchodzi, automatycznie się uruchamia. Przeykładem może być Kolczasta Pułapka, która niemiłosiernie okalecza wroga do utraty krwi. Użycie każdego rodzaju zasadzki odbywa się tylko raz w danym czasie. Oprócz stosowania sideł między innymi dostępne będzie wzywanie Duchów Natury. Takim przykładem jest Duch Słońca, który wspomaga ataki ognia.
 
Do walki skorzystają np. z miecza, sztyletu, toporów i łuków jedno jak i obojga ręcznych.
Na oficjalnej stronie internetowej gry znajdziemy mnóstwo twórczych i ciekawych obrazków oraz filmików prezentujących ową profesję. Nawet znalazło się tam miejsce na tapety. Ah, ależ oni nas rozpieszczają...
My też was rozpieścimy i ułatwiliśmy troszkę szukanie filmików i screenów. W Galerii już czekają nas was screeny, a w Video  filmik z Rangersami w akcji.
 
 
AUTOR
Avatar użytkownika Wojciech ″Splinter″
Wojciech
"Splinter"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.97 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x