Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Pomiędzy Frontami

Dodano dnia 15-07-2010 22:07

Kategoria: Z kraju

Straszliwe niebezpieczeństwo zalega ukryte w mrocznych głębiach Północnego Lasu Janost. Przerażające mieszańce - pół-demony i pół-smoki - zagrażają nowemu obszarowi, który czeka na graczy w kolejnej aktualizacji Runes of Magic. Po wykonaniu wielu nowych misji poszukiwacze przygód osiągną nowy maksymalny poziom dostępny w „Chapter III – The Elder Kingdoms” – poziom 60. Aktualizacja ma być dostępna na wszystkich funkcjonujących serwerach w ciągu najbliższych tygodni.

Gracze odkrywając tajemnicę półsmoków zostaną wciągnięci w odwieczny konflikt pomiędzy dwoma zaciekłymi wrogami - Elfami z Jyr'na i Zwierzoczłekami z Angren. Po jednej stronie stoją Zdegenerowane Elfy, dawno spaczone przez ciemną energię, którą mieli nadzieję opanować. Po drugiej stronie są mieszkańcy Angren, którzy walczą o przetrwanie swego ludu, tak jak i elfy czerpiącego moc życia ze swojej ojczystej ziemi – Północnego Lasu Janost.
 
W najbliższej aktualizacji zaprezentowane zostanie ponad 100 nowych misji, które poprowadzą graczy poprzez nową strefę. Misje te, będą kontynuować historię Chaptera III. Jeśli gracze podążą za nowymi wyzwaniami, już wkrótce będą mogli osiągnąć nowy maksymalny poziom: 60!

Dowiedz się więcej na temat nadchodzącej aktualizacji na oficjalnej stronie Runes of Magic: www.runesofmagic.com a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 19.43 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x