Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Dark Souls 3: Zaginione Dusze

Dodano dnia 20-07-2010 18:08

Kategoria: Z kraju

IQ Publishing informuje o szczegółach pełnej polskiej wersji językowej gry Dark Fall 3: Zagubione Dusze.
 
Nagranie odbyło się w studiach Polskiego Radia w Warszawie. Głosu postaciom użyczyli m.in. Paweł Krucz znany z serialu Pierwsza Miłość oraz zwycięzca konkursu dubbingowego, realizowanego wspólnie z serwisem Adventure Zone. Jest to pierwszy przypadek udziału fana gry przygodowej w procesie produkcyjnym.

Gra Dark Fall 3: Zagubione Dusze ukaże się w sprzedaży już we wrześniu br. Gra zostanie wydana w serii The Adventure Collection – największej serii gier przygodowych w Polsce. Seria ta została wyróżniona przez serwis Adventure Zone tytułem Zjawisko Roku 2009.

Paweł Krucz (w grze Dark Fall 3: Andrew Verney) Polski aktor telewizyjny. Studiuje na Akademii Teatralnej w Warszawie. 1995: Deborah jako Antoni Wawrowski 1997: Cudze szczęście jako Tomek Kowalski 1997: Historie miłosne 2000: 13 Posterunek 2 jako syn Jordana (gościnnie) 2001: Na dobre i na złe jako Jacek Kucharczyk (gościnnie) 2001: Requiem jako Bartek 2004: Pensjonat pod różą jako Rafał Niedbał (gościnnie) 2008- nadal: Pierwsza Miłość jako Błażej Król 1996: Bajka o Jaśku i Diable (Józef Ignacy Kraszewski, reż. Tadeusz Arciuch) jako Jaśko 1997: Legenda O Świętym Mikołaju (reż. Krzysztof Zaleski) jako Chłopiec 2000: Tajemnice Zwyczajnego Domu (reż. Stanisław Jędryka) jako Marek

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video z nagrania:
http://www.youtube.com/watch?v=JqG-yW-3Uvc – część pierwsza
http://www.youtube.com/watch?v=BGd6Do6_SPs&feature=related – część druga

Opis gry
Trzecia część mrożącego krew w żyłach cyklu Dark Fall - gier przygodowych typu point&click, utrzymanych w konwencji mrocznego horroru. 
Mija 5 lat od kiedy zaginęła Amy Haven. Inspektor policji, który nie odnalazł wówczas Amy, powraca na dworzec kolejowy oraz do hotelu w znanym z części pierwszej miasteczku Dowerton. W ciemnościach opuszczonych i zniszczonych obiektów czają się wrogowie i szereg mrocznych tajemnic do rozwiązania. Bądź czujny na każdym kroku i nigdy nie obracaj się plecami w stronę ciemności oraz czegoś czającego się tam. Czegoś złego, nieznanego i wygłodniałego… 
Poza nową, wciągającą fabułą jaką oferuje Dark Fall: Zagubione Dusze, w grze został zastosowany nowy silnik graficzny, pozwalający na niemal nieograniczoną eksplorację lokacji i sporą interakcję ze znajdującymi się w nich przedmiotami czy elementami otoczenia. Ważną rolę w rozgrywce pełni światło, które okazuje się najlepszą bronią w walce z koszmarami czyhającymi w ciemnościach. Całość oprawy wizualnej utrzymana jest w mrocznym tonie, co w połączeniu z równie depresyjną i mroczną oprawą audio buduje wszechobecne uczucie zaszczucia i strachu. 

Najważniejsze cechy:

trzecia część słynnego cyklu gier przygodowych utrzymanych w konwencji horroru
gra autorstwa Jonathana Boakesa (Darkling Room) odpowiedzialnego za poprzednie części serii oraz za rewelacyjny The Lost Crown
nowy silnik gry z nowymi możliwościami
eksploruj obiekty opuszczone po II Wojnie Światowej
używaj światła jako broni i sojusznika do walki z mrocznym złem
wykorzystuj zdolności detektywistyczne by rozwiązywać miejskie tajemnice
przeglądaj wspomnienia zmarłych, w ich własnych "koszmarach"
pełna polska wersja językowa
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 26.06 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x