Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Atrakcyjne zestawy Xbox 360 Kinect

Dodano dnia 20-07-2010 18:17

Kategoria: Z kraju

Microsoft ogłosił dzisiaj cenę najnowszego osiągnięcia w dziedzinie gier wideo, jakim jest technologia Kinect, która zadebiutuje już jesienią w Europie.

Dla wszystkich chętnych nowych wrażeń przygotowano dwa zestawy:

Nowa konsola Xbox 360 z wbudowaną pamięcią flash 4 GB, sensorem Kinect oraz grą „Kinect Adventure” to ciekawa propozycja dla tych, którzy jeszcze nie mieli kontaktu z grami wideo.  Szacunkowa cena zestawu to równowartość 299.99 Euro[1].
Sensor Kinect oraz gra „Kinect Adventure” to zestaw adresowany dla posiadaczy Xbox 360, którzy zdecydują się na rozbudowanie dotychczasowych możliwości swojej konsoli, dodając do niej opcję sterowania mową oraz ruchami swego ciała. Szacunkowa cena zestawu to równowartość 149.99 Euro.

 
Ponadto konsola Xbox 360 w wersji 4 GB trafi do Europy po 20 sierpnia 2010 r. Nowe urządzenie o odświeżonym wyglądzie, wykończeniu obudowy w stylu piano-black, wbudowanym modułem sieci bezprzewodowej standardu Wi-Fi N oraz pamięcią flash 4 GB kosztować będzie równowartość 199.99 Euro.
 
„Nasza nowa technologia Kinect zaoferuje wspaniałe przeżycia wszystkim rodzinom, które zdecydują się na zabawę z Xbox 360. Zmieni ich salon w klub fitness, dyskotekę lub sportowy stadion w zależności od gry, w którą zdecydują się zagrać, “ – powiedział Chris Lewis, vice-prezydent Microsoft w Europie. „Jestem przekonany, że w momencie swej premiery pod koniec tego roku, to właśnie Kinect zaoferuje najłatwiejszy i najbardziej intuicyjny dostęp do gier wideo” – dodał Lewis.

Kamera Kinect będzie współpracować z ponad 15 grami przeznaczonymi na konsolę Xbox 360. Znajdująca się w każdym zestawie gra „Kinect Adventures” zaoferuje ponad 20 zróżnicowanych przygód, podczas których gracze będą musieli wykazać się skocznością i zwinnością w przemierzaniu kolejnych przeszkód (takich jak np. spływ górskim potokiem).
Gry z serii Kinect, takie jak “Kinectimals”, “Kinect Sports” oraz “Kinect Joy Ride” sprzedawane będą za równowartość 49.99 Euro.
 

[1] Z uwagi na niestabilny kurs PLN w stosunku do Euro ceny wyrażone w polskiej walucie zostaną ogłoszone później.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 28.11 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x