Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Najnowsza książka Jacka Komudy w grze

Dodano dnia 21-07-2010 20:34

Kategoria: Z kraju

Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza że na płycie z grą Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu fani literatury i historii będą mogli znaleźć do poczytania fragment najnowszej ksiązki Jacka Komudy „Krzyżacka zawierucha”, która jest jego literackim hołdem dla 600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Co więcej książka będzie dostępna już z poziomu instalatora gry – zaraz po włożeniu płyty z grą do napędu komputera będzie można w menu „Dodatki” wybrać opcję przeczytania fragmentu książki. To nie koniec dodatkowych atrakcji na płycie z grą – w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że w tym samym miejscu można będzie obejrzeć zwycięskie prace z konkursu Fotogrunwald – o pozostałych dodatkach na płycie z grą Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu poinformujemy wkrótce.

O książce „Krzyżacka zawierucha”:
"Krzyżacka zawierucha" najnowsza książka Jacka Komudy, jego literacki hołd dla 600-lecia bitwy pod Grunwaldem. Przekorny, nie lukrowany, żywy do bólu. 18 września 1454, pole bitwy pod Chojnicami. Straszliwa klęska przeważających sił rycerstwa polskiego. Triumfuje taktyka i sprawność krzyżackich jednostek najemnych. Pomsta za Grunwald. Młody rycerz Bolko z Rożnowa, wnuk nieśmiertelnej sławy Zawiszy Czarnego cudem unika śmierci. Splot wydarzeń ciska go jednak w paszczę wojny wywiadów, intryg ludzi, którzy rycerski honor i kodeks uważają za uciążliwy anachronizm. Oto zmierzch epoki rycerskich ideałów. W huku zderzających się pancerzy, kwiku oszalałych koni, zgrzycie toporów i mieczy – rodzi się nowe. Brutalne i skuteczne. Przyłącz się! Lub giń!

O Jacku Komudzie: Pisarz i historyk, twórca powieści historycznych i easternów rozgrywających się w XVII-wiecznej Rzeczypospolitej, designer i scenarzysta gier komputerowych, współpracuje z największym polskim studiem tworzącym gry - People Can Fly.
Autor książek: Diabeł Łańcucki, Galeony Wojny, cyklu Samozwaniec opowiadającego o wyprawie Dymitra Samozwańca po koronę carów na początku XVII stulecia i wielu innych powieści, w których przedstawia świat dawnej szlachty polskiej. 16 lipca 2010 do sprzedaży trafiła najnowsza powieść Jacka Komudy „Krzyżacka zawierucha”.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 12.96 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x