Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Lokalizacje 2.0: LittleBigPlanet po polsku!

Dodano dnia 29-10-2009 18:35

Kategoria: Z kraju

Sony Computer Entertainment Polska z myślą o najmłodszych graczach, chcąc im zapewnić jak największy komfort i frajdę z gry, przygotowało najnowszą grę LittgtleBigPlanet na PSP we w pełni zlokalizowanej wersji.
 
Narratorem, osobą wprowadzając najmłodszych graczy w świat LittleBigPlanet w polskiej wersji językowej gry będzie Paweł Szczęsny – polski aktor, który posiada na swoim koncie wiele świetnych ról dubbingowych.
 
LittleBigPlanet to tytuł, który ma już wyrobioną renomę i szerokie grono fanów. Gra, zaliczana do gatunku przygodowych, polega na przemierzaniu niekończących się, zróżnicowanych terenów postacią w pełni zindywudualizowaną tzw. Sackboyem.
 
LittleBigPlanet pobudza wyobraźnię i kreatywność graczy, oswaja najmłodszych ze strachem i uczy pokonywać trudności, a także, w pomysłowy sposób – dążenia do celu. Świat LittleBIgPlanet w niczym nie przypomina tego, co widziałeś wcześniej: ręcznie wykonany krajobraz z przedmiotów, które z łatwością rozpoznasz, miesza się z obiektami, które są wytworem wyobraźni!
 
Zamiast klasycznego scenariusza gier platformowych, LittleBigPlanet używa zaawansowanego systemu odzwierciedlającego prawa fizyki.
 
Jeszcze w tym roku każdy będzie mógł zabrać swoją LittleBigPlanet w podróż. Planowany termin premiery w pełni zlokalizowanej wersji gry LittleBigPlanet na PSP to 18 listopada bieżącego roku.
 
LittleBigPlanet jest grą przygodową przewidzianą dla dzieci od 7 roku życia.
 
Więcej informacji na temat gry znajdziesz na stronie http://www.littlebigplanet.com/ oraz na press roomie PlayStation http://playstation.brandsupport.pl/aktualnosci.dhtml
 
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 17.42 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x