Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Braid i City Interactive

Dodano dnia 26-07-2010 21:46

Kategoria: Z kraju

City Interactive, jeden z największych producentów gier wideo w Polsce, z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego jednej z najlepiej ocenianych gier logiczno-zręcznościowych od czasów World of Goo - Braid. Gra ukaże się w Polsce w sierpniu 2010, w cenie detalicznej 39,99 zł na PC!

Braid to genialna gra platformowa, stworzona przez laureata prestiżowej nagrody „Game Design”, wręczanej przez Independent Games Festiwal – Jonathan`a Blowa (więcej informacji na http://number-none.com/blow/). Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i świeżości projekt uzyskał znaczącą popularność i ogromny rozgłos na całym świecie. Braid jest laureatem wielu prestiżowych nagród na świecie m.in. Independent Games Festiwal, nagrody IGN „Best Puzzle Game of E3 2008”, „Casual Game of the Year” nadanej przez 12. edycję Annual Academy of Interactive Arts&Science Awards, „Xbox  live game of the Year”. Gra została także doceniona przez powszechnie znane serwisy oraz magazyny growe. Eurogamer przyznał jej 10/10, Edg 9/10, a GameSpot 9.5/10. W Megarankingu magazynu Play, „77 najbardziej przełomowych gier dekady”, Braid zajął wysokie 5 miejsce! Każdy z serwisów podkreśla jej wyjątkowość, świeżość, wysoki poziom wykonania. Na szczególną uwagę zasługuje otoczenie, które swoją kolorystyką sprawia wrażenie wykonania techniką akwareli.
 
Gracz wciela się w postać młodzieńca o imieniu Tim, który idąc na ratunek księżniczce przemierza przez różne światy, w których czas płynie w charakterystyczny dla siebie sposób. Gracz musi sprytnie nim manipulować aby pokonywać napotykane przeszkody: przeskakiwać na wyżej położone platformy, zbierać różne bonusowe przedmioty, likwidować przeciwników, jak również unikać pułapek, między innymi w postaci ognia czy wystających z ziemi kolców.

Braid na PC na rynku już w sierpniu 2010 za jedyne 39,99 zł! Dodatkowe informacje na oficjalnej stronie gry: http://www.braid-game.com
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 20.25 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x