Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Mikołajkowe premiery LEM

Dodano dnia 26-11-2009 18:05

Kategoria: Premiery

 
Miłośników Gwiezdnych Wojen na pewno ucieszy kolejna gra z serii Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition . Gra dostępna będzie na platformę PC (w polskiej tekstowej wersji językowej) oraz Xbox 360 i PlayStation 3 (wersje konsolowe dostępne jedynie w sieci Media Markt oraz Saturn) już od 4 grudnia.
W tym samym dniu premierę będzie mieć również nowa gra edukacyjna polskiego studia ABC Media, twórców gry „Domowy Przedszkolak”, pod tytułem Dziecięce Karaoke , gdzie na milusińskich czeka mnóstwo wspaniałych polskich piosenek. Program dostępny wyłącznie na platformę PC.    
 
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith   to kilkanaście godzin mocnej fabuły, niespodziewanych zwrotów akcji, dynamicznych walk na miecze świetlne, posługiwania się potężną Mocą i zmagań z wymagającymi przeciwnikami, by poznać brakujące elementy układanki, której na imię Gwiezdne Wojny.
Gra zawiera podstawę – Star Wars: The Force Unleashed oraz dwie misje dotychczas dostępne jedynie jako DLC dla posiadaczy konsol XBOX 360 i Playstation 3 i trzecią misję dostępną wyłącznie dla wersji Ultimate Sith Edition. Dodatkowe misje stanowią rozwinięcie i kontynuacje jednego z zakończeń gry, a tak naprawdę są zalążkiem zupełnie nowej wizji i historii świata Star Wars.
 
Dziecięce Karaoke to oryginalny zestaw dwóch płyt wspomagających edukację przedszkolną.
Jedna z nich zawiera starannie opracowane zabawy kształcące słuch i wrażliwość na dźwięki, ćwiczące poczucie rytmu, uczące brzmienia gamy oraz zachęcające do śpiewania, tańczenia i wyrażania siebie. Dzieci znajdą tu piosenki karaoke, a także wiele filmowych animacji i teledysków z królewną Rózią oraz konduktorem Lulkiem.
Drugi z krążków to zestaw ciekawie zaaranżowanych, uwielbianych przez wiele pokoleń, piosenek  - do słuchania i śpiewania dla całej rodziny.
Płyty są uzupełnieniem programu "Moje Pierwsze Zabawy" i należą do projektu edukacyjnego DomowyPrzedszkolak.pl ., który został objęty patronatem Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009. Na płytach znajdują się między innymi takie piosenki jak:  Panie Janie, Jedzie pociąg z daleka, Pieski małe dwa, My jesteśmy krasnoludki, Stary niedźwiedź, czy Wlazł kotek na płotek.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.1 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x