Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

DLC do Bioshock 2

Dodano dnia 05-08-2010 21:58

Kategoria: Ze świata

2K Games ogłosił dziś, że DLC dla pojedynczej gry, Minerva's Den przeznaczony jest dla Bioshock 2. Owy dodatek dodaje nowe postacie, lokacje i rozszerza tajemniczy świat Rapture. Dla X360, PS3 i Games for Windows, Minerva's Den jest samowystarczalnym narracyjnym przeżyciem, który wrzuca gracza w rolę całkowicie nowego bohatera, który zjednał się z Brigid Tenenbaum, w celu zaprowadzeniu dyktatury w kluczowych ulicach miasta podwodnego. city under the sea.
 
"Minerva's Den  jest dodatkiem, który da graczom wiecej niż to czego oczekiwali: więcej historii, więcej narracji, więcej rozgrywki i więcej Rapture," powiedział Christoph Hartmann, prezydent 2K. "Rdzeń zespołu stworzony został na podstawie ciekawych produkcji, które tworzyły tajemniczość świata Rapture. Minerva's Den będzie wspaniale pasował do sagi Bioshock 2"
 
Przygotuj się do eksploracji Rapture Central Computing, nigdy wczesniej nie widzianej ulicy w podwodnym mieście i ciemnych sekretów ukrytych w przeszłości. Noszacy wysoko technologiczną broń i niszczące Plasmidy to najlepsze co reklamuje Minerva's Den: więcej niebezpiecznych Splicerów, które rządzą siłą żywiołów, ulepszone Security Bots, które wystrzeliwują rakiety i pioruny, nawet zobaczymy nigdy nie widziany typ Wielkiego Tatuśka. 2K Marin, Minerva's Den oferuje nowe wkręcające historie, które wkręcą graczy w świat Bioshock 2.   
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 24.34 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x