Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Lokalizacje 2.0: Gwiazdy PlayStation

Dodano dnia 10-08-2010 12:35

Kategoria: Z kraju

Jeżeli szukacie sposobu na świetną zabawę w towarzystwie przyjaciół lub rodziny, uczestnicząc w grze pozwalającej zostać gwiazdą telewizji, spróbujcie swoich sił w TV Superstars. W tej najnowszej grze można wystąpić w pięciu różnych programach telewizyjnych, prezentujących w nich swoje talenty i wykorzystywać rozmaite możliwości nowego kontrolera ruchu PS Move.Mateusz Kusznierewicz, najbardziej znany polski żeglarz, będzie czekać na tych graczy, którzy chcą pokazać na co ich stać w konkurencjach wymagających zręczności i sportowego zacięcia. Postać, w którą wciela się Kusznierewicz w TV Superstars to Krystian Ostry – młody, pełen energii, uzależniony od adrenaliny i wiecznie uśmiechnięty poszukiwacz wyzwań. W programie telewizyjnym Let's Get Physical pod okiem Mateusza trzeba będzie wykorzystywać kontroler PS Move do sterowania ruchem swojego ciała, a uczestnicy będą wykonywać takie akrobacje, jak bieganie, skakanie, wystrzeliwanie z procy i balansowanie na ogromnym, nadmuchiwanym kole.
Mateusz Kusznierewicz jest kolejną znaną osobą zaangażowaną w projekt lokalizacji najnowszych gier na PlayStation. W grze TV Superstars wystąpi jako prowadzący jednego z programów telewizyjnych, razem z innymi gwiazdami, których nazwiska ujawnimy w najbliższych dniach.„TV Superstars naprawdę wciąga - zintegrowanie wizerunku gracza z grą i występowanie na ekranie w zabawnych konkurencjach to nie lada gratka, tym bardziej, że każdy z pięciu programów telewizyjnych będzie prowadzić znana osoba. Zaprosiliśmy Mateusza Kusznierewicza, aby wziął udział w sportowej części TV Superstars pod nazwą Let's Get Physical. Dzięki niemu rywalizacja o zostanie gwiazdą sportu będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Krystian Ostry, prowadzący Let’s Get Physical, bardzo przypomina z charakteru samego Kusznierewicza. Lubi żartować, trzymać widownię w napięciu, a jego entuzjazm jest wręcz zaraźliwy. To postać, która wydaje się wręcz stworzona dla Mateusza!” – mówi Krzysztof Papliński, Product Manager SCE Polska.W grze TV Superstars gracze konkurują w pięciu programach telewizyjnych, starając się zostać gwiazdą TV. W każdym z programów kontroler PlayStation Move jest wykorzystywany w inny sposób. Podczas gry rejestrowane są głos, twarz i emocje uczestników, co daje poczucie znalezienia się w prawdziwym telewizyjnym show!
 
Mateusz Kusznierewicz jest polskim żeglarzem sportowym, medalistą olimpijskim, dwukrotnym indywidualnym Mistrzem świata, pięciokrotnym indywidualnym Mistrzem Europy (również jako junior) oraz wielokrotnym zdobywcą mistrzostw Polski.Premiera TV Superstars będzie miała miejsce w Październiku 2010.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.97 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x