Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

WCG 2010 Polska - akredytacje

Dodano dnia 14-08-2010 20:53

Kategoria: Wydarzenia

Ogólnopolski finał World Cyber Games 2010 Polska, który odbędzie się 22 sierpnia br. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy (w godz. 10.00 – 22.00), jest imprezą otwartą zarówno dla uczestników eventu, jak i mediów. Dbając jednak o komfort graczy, biorących udział w rozgrywkach, podjęliśmy decyzję o podzieleniu całej przestrzeni eventu na trzy strefy: - strefę kibica – w której będzie można śledzić rozgrywki na specjalnych ekranach - strefę gracza – do której dostęp będą mieli wyłącznie uczestnicy rozgrywek - strefę mediów – z której bezpośrednio będzie można obserwować graczy i do której dostęp będą mieli wyłącznie akredytowani przedstawiciele mediów.
 
Wszyscy dziennikarze zainteresowani otrzymaniem akredytacji proszeni są o wypełnienie wniosku (w załączniku) i odesłanie go na adresy e-mail: magdalena.slodownik@eurorscg.pl oraz kamila.rogowska@eurorscg.pl. W tytule maila prosimy wpisać: WCG – akredytacja.
 
Informujemy równocześnie, że liczba akredytacji jest ściśle ograniczona, a ostateczną decyzję o przyznaniu akredytacji podejmuje organizator WCG 2010 Polska.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 19 sierpnia 2010. Osoby, które otrzymają akredytację, zostaną o tym poinformowane drogą mailową do dnia 20 sierpnia 2010 r. oraz otrzymają szczegółowe informacje dotyczące sposobu odbioru akredytacji.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 21.93 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x