Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

TDU 2 w pierwszym kwartale 2011

Dodano dnia 14-08-2010 21:14

Kategoria: Z kraju

Atari Europe, jeden z najbardziej rozpoznawalnych światowych wydawców i producentów w świecie elektronicznej rozrywki oraz studio developerskie Eden Games ogłosili dzisiaj, że Test Drive Unlimited 2 trafi na półki europejskich sklepów na początku 2011 roku. Nowa data premiery zapewni developerom dodatkowy czas na maksymalne ulepszenie doznań płynących z konsolowej gry w multiplayerze, a także dostarczenie  niepowtarzalnego połączenia radosnego, otwartego świata wyścigów i luksusowego, szybkiego stylu życia.
 
“Do tej pory Test Drive Unlimited 2 spowodował odromny szum medialny i niesamowite podekscytowanie wśród graczy i fanów serii,” powiedział David Nadal, menadżer  studia Eden Games. „Przesuwając datę premiery na początek 2011 roku będziemy mieli możliwość ulepszyć grę jeszcze bardziej i wziąć pod uwagę uwagi konsumentów, co pozwoli nam zapewnić świetne doświadczenie sieciowych wyścigów”.
 
Atari i Eden Games przesuną także test wersji Beta, aby pasowały do nowej daty premiery. Gracze już zapisani do udziału w tych testach zostaną nagrodzeni ekskluzywnymi przedmiotami w grze. Eden potwierdzi nową datę Beta testów w nadchodzących tygodniach.
 
Nominowany w kategorii “Najlepsza gra wyscigowa targów E3” przez między innymi GameCritics, GameSpot i GameTrailers, Test Drive Unlimited 2 oferuje graczom możliwośc ścigania się najbardziej pożądanymi samochodami świata i prowadzić luksusowy styl życia. Gracze doświadczą najwyższego poziomu życia i zwiedzą zarówno rejon Morza Śródziemnego, Ibizę jak i ponownie odwiedzą rajską wyspę Oahu, gdzie będą mogli się ścigać na tysiącach mil egzotycznych lokacji. Jednocześnie będą mieli możliwość powiększania swojej fortuny i prowadzenia życia milionera.
 
Poza wyścigami, lansowaniem się i wprowadzaniem zmian w wyglądzie swojej postaci, gracze mogą uczestniczyć w jednej z największych społeczności kierowców, poprzez stworzenie własnego, potężnego klubu, na który składają się sieci znajomych.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 18.76 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x