Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Lord of the Rings: Aragorn\'s Quest

Dodano dnia 15-08-2010 14:30

Kategoria: Z kraju

Cenega, dystrybutor firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego Cenegi trafiła gra Lord of the Rings: Aragorn’s Quest. Co więcej, będzie to jedna z pierwszych gier na PlayStation®3 z pełnym wsparciem dla nadchodzącego kontrolera Move, opartego na technologii rejestracji ruchu. Ta, przeznaczona do rodzinnej zabawy gra akcji, oparta na trylogii Władca Pierścieni, trafi do sprzedaży na jesieni 2010 na PlayStation®3, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable), Wii™ i system Nintendo DS™.
 
We Władcy Pierścieni: Przygoda Aragorna, gracz przejmuje kontrolę nad legendarnym bohaterem Śródziemia i przeżywa jego najbardziej brawurowe bitwy z trylogii „Władcy Pierścieni”. Pełne akcji przygody prowadzone przy użyciu miecza, łuku, a także z wierzchowca zostały przygotowane tak, aby zapewnić rozrywkę graczom w każdym wieku. Posiadacze Lord of the Rings: Aragorn’s Quest w wersji na PlayStation 3 będą mogli także korzystać z zaawansowanego systemu kontroli ruchów gracza, dzięki nadchodzącemu kontrolerowi MOVE! Władca Pierścieni: Przygoda Aragorna umożliwi ponadto grę w trybie kooperacji dla 2 graczy. Pozwala to dzieciom, rodzinom i znajomym znaleźć się ramię w ramię w centrum wydarzeń jako Aragorn i Gandalf.
 
The Lord of the Rings: Aragorn's Quest będzie wykorzystywał głosy aktorów Seana Astina (Rudy, The Goonies, Władca Pierścieni) oraz Johna Rhysa-Daviesa (Indiana Jones, Władca Pierścieni) jako Samwise’a Gamgee i Gimliego.  Gra zawiera także oryginalną muzykę, napisaną na potrzeby gry, jak i tą stworzoną przez kompozytora Howarda Shore do filmu Władcy Pierścieni.
 
Więcej informacji na stronie www.aragornsquest.com.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.08 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x