Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Victoria 2 w sklepach!

Dodano dnia 15-08-2010 14:55

Kategoria: Ze świata

Paradox Interactive wypuszcza dziś Victoria 2, wysoko polecana kontynuacja Victorii. Ponad 200 krai w których można wybierać i osiem różnych typów sprawowania rządów, przyszłość jest w Twoich rękach w pięknej strategii PC. Paradox wypuściło trailer, aby świętować  http://gieromaniak.pl/film_377__Victoria_2_Film_promujacy.html 

Stworzony przez deweloperów Europa Universalis i Hearts of Iron, Victoria 2 jest umiejscowiona podczas ery kolonii w 19 wieku, która pełna jest historycznych faktów i map opartych na prawdziwym świecie. Poprowadź swój naród z ery absolutnej monarchii do wczesnego wieku 19, przez rozrost i kolonizację w nadziei bycia wspaniałą siłą przez początkiem 20 wieku.    

“Pre-order przekracza oczekiwania, ale powinniście to zobaczyć,” powiedział Fredrik Wester, Dyrektor Główny Paradox Interactive. “Victoria 2 pokazuje prawdziwy przebieg historii, symulacji i strategii pokazując co znaczy pojedynek i ekscytacja dla prawdziwego gracza.”

Victoria 2 jest dostępny dziś przez elektroniczną dystrybuję przez znane dystrybutory cyfrowe oraz w Europejskich sklepach. Odwiedź http://www.victoria2.com/game-info/buy-the-game dla kompletnej listy miejsc w których można kupić grę.

Po więcej informacji dołącz do grupy na http://www.facebook.com/victoria2game, zobacz  http://www.victoria2.com, http://www.paradoxplaza.com i śledź Twitter http://www.twitter.com/victoria2game
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.92 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x