Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Beastworld

Dodano dnia 27-11-2009 21:39

Kategoria: Z kraju

W Orange World wystartowała właśnie innowacyjna gra lokalizacyjna pt. "Beast World". Gra wykorzystuje położenie użytkowników telefonów do ich lokalizacji i wzajemnej rywalizacji między nimi. Beast World toczy się w fikcyjnym świecie ludzi, wampirów i wilkołaków prowadzących ze sobą odwieczną wojnę. Gracze walczą ze sobą, zakładają klany i zbierają przedmioty, a wszystko to jest zależne od faktycznej lokalizacji gracza w rzeczywistym świecie. 
 
Gra została wyprodukowana przez firmę Locon Sp. z o.o., a jej zarządzaniem i animacją zajmuje się firma Alltoys International Sp. z o.o. "Locon jest pionierem usług lokalizacyjnych w Polsce - mówi Szymon Spławski, Kierownik Projektu w Locon Sp. z o.o – pierwsze produkty wykorzystujące usługi Location Based Services (LBS) powstały w naszej firmie już w 2001 roku. Po niedawno wprowadzonej usłudze lokalizacyjnej "Gdzie jest Dziecko" przyszedł czas na serwis rozrywkowy, czyli grę "Beast World. Usługa dostępna jest w sieci Orange, gdzie aby zagrać wystarczy wysłać SMS o treści BEAST na darmowy numer 8017" 
 
"Lokalizacja LBS to ciekawe rozwiązanie technologiczne, które pozwala nam na zapewnienie użytkownikom oryginalnej zabawy w grę w której gracz z Łodzi będzie mógł zaatakować innego gracza, aktualnie przebywającego w tym samym mieście - mówi Rafał Kowalski, dyrektor kreatywny Alltoys International - Możliwość znalezienia unikalnego przedmiotu też jest całkowicie zależne od rzeczywistej lokalizacji gracza. Uczestnicy gry mogą także zajmować okoliczne obszary, których później będą bronić, zakładać i dołączać do klanów oraz wykorzystywać w walce magiczne zdolności, które są unikalne dla każdej rasy. Dodatkowo na stronie www.beastworld.pl gracze mogą prześledzić swoje działania na interaktywnej mapie. W najbliższym czasie planujemy przygotować kilka specjalnych konkursów dla konkretnych rejonów Polski, oraz rozmieścić kilkanaście unikalnych przedmiotów na terenie całego kraju – dodaje Rafał Kowalski. Rejestracja i pierwsze 25 komunikatów jest darmowych. Kolejne 50 komunikatów kosztuje 1,22 zł brutto przy jednorazowym zakupie, ale istnieje także możliwość aktywacji subskrypcji - gracz otrzyma dwa razy w tygodniu po 100 komunikatów za 1,22 zł brutto. 
 
Informacje odnośnie gry lokalizacyjnej Beast World dostępne są na stronie: www.beastworld.pl
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 8.48 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x