Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

FonoGAME - Painkiller powraca!

Dodano dnia 18-08-2010 09:56

Kategoria: Z kraju

FonoGAME, nowy wydawca na rynku, ma przyjemność ogłosić, że jedna z najlepiej ocenianych polskich produkcji powróci w specjalnym wydaniu i to jakim! Już 28 sierpnia 2010r. na półki sklepowe trafi ,,Pandemonium" - ekskluzywne wydanie zawierające całe szaleństwo jakiego doświadczyli Daniel Garner i Bill ,,Dziki" Herman. W skład edycji wejdą trzy płyty DVD na których znajdziecie wszystkie cztery dotychczas wyprodukowane odsłony przebojowej serii Painkiller, zupełnie nowe, niepublikowane dotąd mapy dla trybu multiplayer , a także świetny edytor dzięki któremu stworzycie własne modyfikacje!Painkiller: Pandemonium do nabycia na terenie całego kraju. Gry na 3 płytach DVD dostaniecie już za okazjonalną cenę 69,90 zł, podczas gdy kupując każdą z osobna musielibyście wydać ponad 100 zł! Nie przegapcie okazji. Patronat medialny nad grą objął serwis Wykop.pl, który jest unikatowym miejscem społecznościowym kładącym nacisk na możliwość tworzenia i komentowania wiadomości pochodzących od samych użytkowników.W skład Painkiller: Pandemonium wejdą:
Painkiller - Klasyk wśród shooterów. Legendarna podróż Daniela Garnera przez piekielne odmęty w celu uśmiercenia samego Lucyfera. Średnia ocen tej gry w zagranicznej prasie wyniosła 81% i po dziś dzień jest uważana za pierwszą polską superprodukcję.Painkiller: Battle out of Hell - Tym razem z pomocą samej Ewy, Daniel będzie musiał zbiec z piekła i powstrzymać Alastora - naczelnego dowódcę piekielnych armii. Zupełnie nowe mapy, nowa muzyka i co najważniejsze - nowe bronie.Painkiller: Overdose -Pokierujemy czynami samego Beliala. Uwięziony przez całe stulecia, po śmierci Lucyfera pragnie zemsty na swoim oprawcy - Sammaelu. Zupełnie nowe potwory, nowi bohaterowie, lokacje, nowy styl, nowe środki uśmiercania. To będzie krwawa wendetta.Painkiller: Resurrection - Powrót do korzeni po latach. W tej części poznamy Billa ,,Dzikiego" Hermana. Zawodowego zabójcę, który przez błąd popełniony w trakcie jednej ze swoich misji trafia do piekła. Żeby odkupić śmierć niewinnych, będzie musiał przedrzeć się przez hordy demonów.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.22 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x