Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Lord of the Rings Online F2P

Dodano dnia 18-08-2010 18:32

Kategoria: Z kraju

Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiło dzisiaj, że w grze firmy Turbine - The Lord of the Rings Online™ (LOTRO) zostanie wprowadzony nowy, innowacyjny sposób naliczania opłat, pozwalający graczom pobierać grę i grać za darmo, kupować rozszerzenia, dodatkowe questy, przedmioty i usługi z poziomu nowego sklepu LOTRO już od 10 września 2010 roku.
 
Kontynuując uwieńczoną nagrodami fabułę, LOTRO otwiera przed graczami możliwość wzięcia udziału we wspaniałej przygodzie odbywającej się w ogromnym świecie Śródziemia, ożywionym za pomocą najnowocześniejszych grafik i grywalności oraz bogatego zestawu funkcji dotychczas dostępnych jedynie w drogich, wymagających abonamentu grach online.„Nasz program testowania wersji beta gry LOTRO okaza się ogromnym sukcesem, pragniemy podziękować wszystkim graczom, którzy pracowali razem z nami nad jej ostateczną wersją” – powiedziała Kate Paiz, Executive Producer LOTRO z firmy Turbine. „Nasz unikalny model naliczania opłat zrewolucjonizował branżę. Już we wrześniu gracze będą mogli zdecydować w jaki sposób pragną płacić za tę jedną z najlepszych gier online na świecie. Już nie możemy się doczekać powitania milionów nowych graczy w świecie Śródziemia!”
 
Ø Darmowy oznacza Darmowy! – Gracze będą mogli pobrać LOTRO ze strony www.lotro.com i do ączyć do milionów innych poszukiwaczy przygód eksplorujących ten najbardziej rozbudowany i najwierniej odtworzony świat Śródziemia, biorąc udzia w epickiej, wielokrotnie nagradzanej historii LOTRO. Będzie to możliwe za darmo aż do 50Ø Odwiedź nowy sklep LOTRO! - Sklep LOTRO jest wype niony po brzegi tysiącami różnorakich przedmiotów, jak również dodatkami do gry, p atnymi artefaktami, nowymi slotami na kolejne postaci, eliksirami, opcjami zmiany wyglądu bohaterów i wieloma innymi! Sklep LOTRO jest doskonale zintegrowany z grą i pozwala graczom na identyfikowanie nowych, ekscytujących sposobów udoskonalenia oraz dostosowania swojego doświadczenia za pomocą punktów, które będą mogli kupić w sklepie lub
Ø Zostań VIP’em LOTRO! – Gracze, którzy zostaną VIP’ami LOTRO otrzymają nieograniczony dostęp do wszystkich p atnych artefaktów, priorytetowy dostęp do serwera, 5 slotów na swoje postaci, wspólne konto dla postaci w banku gry oraz miesięczny przydzia punktów do wydania w nowym sklepie LOTRO.The Lord of the Rings Online to przygoda doskona a. Ten zdobywający wiele nagród tytu z gatunku MMORPG dostarcza interaktywne doświadczenie, tętniące życiem oraz wype nione znanymi postaciami, miejscami oraz potworami z najbardziej znanego ze światów fantasy. Od malowniczych krajobrazów Shire po najstraszniejsze czeluście kopalni Moria - gracze już wkrótce będą mogli doświadczyć świata Śródziemia za darmo!
 
Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.lotro.com
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 17.65 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x