Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

WoW: Cataclysm EK

Dodano dnia 18-08-2010 18:37

Kategoria: Ze świata

Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym zamiary wydania limitowanej Edycji kolekcjonerskiej World of Warcraft®: Cataclysm™, trzeciego dodatku do najpopularniejszej abonamentowej gry MMORPG (massively multiplayer online role-playing)*, World of Warcraft. Specjalna edycja kolekcjonerska, dostępna wyłącznie w sklepach, będzie oprócz płyty z grą zawierać następujące dodatkowe elementy:•Album z grafikami pt. Art of the Cataclysm, zawierający 176 stron nigdy wcześniej niepublikowanych grafik z archiwów działu filmowego Blizzard Entertainment oraz zespołu deweloperskiego World of Warcraft i wizualizacje przedstawiające poszczególne fazy rozwoju projektów koncepcyjnych.•Ekskluzywny kompan do gry: Mały Deathwing może jeszcze nie jest niszczycielem światów, ale i tak dumnie towarzyszy bohaterom w walce o ocalenie Azerothu przed swoim o wiele, wiele większym odpowiednikiem.•DVD z materiałami zza kulis zawierające ponad godzinę wywiadów z deweloperami oraz ich komentarzy i specjalny filmowy rys historyczny Warcraft® przedstawiający bogatą historię uniwersum Warcraft.•Ścieżka dźwiękowa z 10 nowymi epickimi utworami z Cataclysm, w tym również ekskluzywnymi utworami dodatkowymi.•Podkładka pod mysz ze specjalnej edycji, na której uwieczniony został Deathwing zagrażający spustoszonym kontynentom Azerothu. •Karty do gry World of Warcraft Trading Card Game, w tym zestaw startowy zawierający 60 kart z serii Wrathgate, dwie karty artystyczne oraz karty bohaterów ekskluzywne dla Edycji kolekcjonerskiej, na których po raz pierwszy w TCG pojawiają się bohaterowie goblinów i worgenówOba pierwsze dwa dodatki do World of Warcraft – The Burning Crusade® oraz Wrath of the Lich King® – pobiły w momencie premiery rekordy sprzedaży gier komputerowych. W Cataclysm, oblicze Azerothu zostanie na zawsze zmienione z powodu powrotu spaczonego złem Smoczego Aspektu Deathwinga. Gracze zbadają obszary, które niegdyś były im znane, a których kształt został teraz na zawsze zmieniony w wyniku tytanicznej dewastacji i które wypełnione zostały nowymi przygodami. By przetrwać kataklizm rozdzierający planet, do walki między Przymierzem i Hordą dołączą dwie nowe, grywalne rasy – worgeni i gobliny. Gracze podróżując przez nowy świat będą mogli osiągnąć poziom 85, odkrywając zupełnie nowe krainy i osiągając zupełnie nowe poziomy potęgi, by w końcu stanąć oko w oko z Deathwingiem i stoczyć bój, który ustali los świata.Obecnie trwają beta testy World of Warcraft: Cataclysm. By założyć konto Battle.net i uzyskać szansę na udział w testowaniu gry, należy odwiedzić oficjalną stronę Battle.net pod adresem http://eu.battle.net. Edycja kolekcjonerska World of Warcraft: Cataclysm będzie dostępna na DVD na systemy Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 oraz komputery Macintosh® w sugerowanej cenie detalicznej 69,99€. Data wydania i dalsze informacje o grze zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach.
 
Więcej informacji o World of Warcraft: Cataclysm, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej pod adresem http://www.wow-europe.com/cataclysm/features/collector.html.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.06 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x