Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Scooby-Doo! And the Spooky Swamp

Dodano dnia 18-08-2010 18:40

Kategoria: Z kraju

Cenega, dystrybutor firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech informuje, że do planu wydawniczego Cenega trafiła nowa, rewelacyjna gra z ulubionym Scooby-Doo! – Scooby-Doo! and the Spooky Swamp na PS2, Wii i NDS!
 
Scooby-Doo! and the Spooky Swamp jest nową grą akcji charakteryzującą się przygodowym stylem, znanymi i lubianymi bohaterami i świetną zabawą! Po raz pierwszy gracze będą mieli okazję wcielić się we wszystkie postaci z Tajemniczej Spółki – w tym Scooby’ego – kiedy tylko zechcą!
 
W grze Scooby-Doo! and the Spooky Swamp, Scooby-Doo, Shaggy, Daphne, Velma i Fred wezmą udział w nowej przygodzie, gdzie staną przed wyzwaniem odkrycia tajemnicy dziwnej dziewczyny z bagna i jej kotła z naparem. Razem z przyjaciółmi gracze będą mogli podróżować po bagnie oraz po innych nawiedzonych lokacjach takich jak alpejska wioska pokryta śniegiem i południowo-zachodnie miasto duchów. Podczas podróży duzi jak i mali gracze natykać się będą na coraz to nowsze wskazówki oraz spróbują rozwiązać zagadkę tajemniczego naparu.
 
W duchu współzawodnictwa, nie będzie potrzeby stawiania czoła wyzwaniom w pojedynkę! Tryb Drop-in, drop-out i tryb dwuosobowej kooperacji zachęci przyjaciół i całą rodzinę by przyłączali się do gry w każdym momencie rozgrywki. Gracze będą mogli odblokować zabawne kostiumy jak również kolekcjonować Scooby Snacksy, za które kupią akcesoria i ubrania. Poza tym w grze pojawią się nowe gadżety i narzędzia, które pomogą odnaleźć ukryte wskazówki i przeprowadzić sekretne dochodzenie. Całkiem nowe zagadki, nowi przeciwnicy i epickie walki z przywódcami będą trzymały graczy w napięciu i elektryzującej atmosferze tajemnicy.
 
Charakterystyczne cechy:

Szeroki Wybór Bohaterów: Po raz pierwszy wciel się w wybranego przez Ciebie bohatera Tajemniczej Spółki kiedy tylko chcesz dzięki trybowi drop-in/drop-out i w trybie kooperacji
Rozszerzona pula gier logicznych: Nowe gry logiczne które przetestują Twoje umiejętności rozwiązywania zadań
Nowi przeciwnicy do pokonania: Nowe potwory i epickie walki z przywódcami na każdym poziomie rozgrywki
Rewelacyjne gadżety: Używaj supergadżetów i narzędzi, które pomogą Ci rozwiązać zagadki, odkryć elementy do skolekcjonowania i poprowadzić dochodzenie.
Odjazdowe elementy do odblokowania: Zbieraj Scooby Snacksy, by zakupić zabawne kostiumy i stworzyć indywidualny wygląd postaci z unikatowymi akcesoriami i elementami ubioru.
Porywające tajemnice: Użyj Wii Remote lub rysika DS’a by poskładać ze sobą wskazówki, zagadki i rozszyfrować tajemnicze wiadomości
Elektryzujące lokacje: Odkryj i przebadaj trzy wielkie otwarte światy takie jak upiorne bagno, alpejska wioska i południowo-zachodnie miasto duchów.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.07 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x