Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Dragon Ball: Raging Blast 2 i Cenega

Dodano dnia 25-08-2010 20:26

Kategoria: Z kraju

Cenega partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji i  Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego Cenega trafiła rewelacyjna gra Dragon Ball: Raging Blast 2. Gra ukaże się na konsole PlayStation®3 i Xbox 360® już jesienią tego roku!
 
Nie da się powstrzymać ataku energią w chwili gdy ki osiągnęła poziom krytyczny, a NAMCO BANDAI Games Europe S.A.S. wystrzeliło nową dewastującą falę ujawniającą fakt, że wszystkie edycje Dragon Ball: Raging Blast 2 na PlayStation®3 i Xbox 360® dostępne w sprzedaży detalicznej, w chwili premiery jesienią 2010, będą zawierały na dysku z grą całkowicie nowy, pełny 30-minutowy odcinek anime Dragon Ball.
 
Ekskluzywny, nowy odcinek zatytułowany „Dragon Ball: Plan Zagłady Super Sayaninów” jest kompletnie zrekonstruowaną i poprawioną wersją oryginalnego japońskiego epizodu, który stanowi unikatową wartość dla fanów serii. Każdy kto, kupi grę może obejrzeć zupełnie nowy odcinek anime prosto ze swojej konsoli, a dla tych którzy obejrzą go w całości czeka bonusowa postać w grze.
 
Dragon Ball: Raging Blast 2 zawiera wiele poprawek i nowych opcji. Zespół przygotowujący grę ze Spike Co. Ltd. zmusił się do jeszcze bardziej wytężonej pracy by dostarczyć najbardziej autentyczne i zaawansowane przeżycie. Wszystko, począwszy od pracy kamery po sterowanie zostało ponownie przemyślane, co zaowocowało przyjazną użytkownikowi grą, z więcej niż wystarczającą głębią taktyczną, która zaspokoi nawet najbardziej zatwardziałych w boju fanów Dragon Ball.
 
W Dragon Ball: Raging Blast 2 historia opowiadana wraz z rozwojem akcji wciąga gracza w jej świat w każdym momencie aby zapewnić doświadczenia, bardziej niż kiedykolwiek, zbliżone do anime. Gra zawiera ponad 90 z najbardziej popularnych postaci, z czego ponad 20 jest całkowicie nowych w serii Raging Blast. Ponadto, teraz zniszczenia środowiska mają większy wpływ na przebieg walki w ulepszonych arenach, których jest jeszcze więcej.
 
Działająca w 60 klatkach na sekundę, Dragon Ball: Raging Blast 2 posiada nigdy wcześniej niewidzianą prędkość i płynność animacji, która jest dodatkowo wspomagana przez nowe oszałamiające efekty graficzne. Zawierając siedem trybów rozgrywki, oryginalny Japoński dubbing, tony rzeczy do odkrycia, w pełni zoptymalizowany dźwięk 5.1, ultra realistyczną grafikę HD, olśniewające, nigdy wcześniej nie widziane efekty obrazu i kamery, nowy system combo i ekskluzywny 30-minutowy odcinek anime Dragon Ball, najnowsza część niepohamowanej sagi będzie niezbędną ucztą dla każdego fana.
 
Aby zobaczyć zwiastun anime udaj się na stronę www.namcobandaigames.eu
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.57 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x