Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Intensywna dawka walk powietrznych na PSP!

Dodano dnia 26-08-2010 20:50

Kategoria: Z kraju

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech ogłasza, że gra ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ trafiła do planu wydawniczego firmy.
 
Zawierając ponad 40 supernowoczesnych statków powietrznych, ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ na pełnym ciągu wgniata w fotel akcją i będzie dostępny w Polsce na konsolę PSP jesienią tego roku.
 
Tworzona przez Project Aces, ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ wdziera się na PSP z dynamicznymi walkami powietrznymi, nową fantastyczną oprawą, autentycznymi lokacjami i najintensywniejszymi trybami multiplayer, jakie do tej pory były widziane w najlepszej serii lotniczych gier akcji.
 
Wzbij się w niebiosa i zapanuj nad zróżnicowanymi, autentycznymi lokacjami jak Tokyo, San Francisco i Londyn. Zaawansowany system walk powietrznych, zwiększone poczucie prędkości i fotorealistyczna grafika czynią z ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ jedno z najmocniejszych doznań, kiedykolwiek dostępnych na konsole przenośne.
 
Dodatkowo, ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ zapewnia wypakowane akcją opcje konfrontacji i współpracy w rozgrywce wieloosobowej w trybach ad hoc i infrastructure. Zbierz troje przyjaciół i zwycięż siły zła w trybie kampanii, która wyróżnia się specjalnie zaprojektowanym Systemem Misji Joint Assault.
 
Gracze dzielą się na dwie drużyny i jednocześnie wykonują zadania na dwóch osobnych mapach. Zadania ukończone na jednej z map, wpływają na warunki walki na drugiej. ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ zapewnia także intensywne ośmioosobowe bitwy toczone w zróżnicowanych lokacjach.
 
Po więcej informacji na temat ACE COMBAT JOINT ASSAULT™ udaj się na stronę www.namcobandaigames.eu
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 19.24 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x