Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

King\'s Bounty: Nowe Światy i bonusy!

Dodano dnia 27-08-2010 22:05

Kategoria: Z kraju

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że na płytach z długo oczekiwanymi grami King`s Bounty: Nowe Światy oraz King’s Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków, znajdzie się dodatkowa zawartość w postaci 45 minutowych fragmnetów dwóch audiobooków Terrego Pratchetta, kultowego pisarza fantasy. Oba fragmenty będą dostępne z poziomu instalatora razem z innymi dodatkami, a zapewnione zostały przez wydawcę audiobooka Bibliotekę Akustyczną oraz przez serwis audioteka.pl – wiodący serwis z audiobookami do pobrania online.
 
Dodatkowo specjalnie dla graczy, audioteka.pl przygotowała wyśmienitą promocję! Przed pierwszym fragmentem każdego audiobooka nagrana została informacja o kodzie, który uprawnia do zakupu pełnego nagrania audiobooków z 30% rabatem w serwisie audioteka.pl.
 
Krzysztof Tyniec - polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, konferansjer, tancerz. Przez wiele lat był jednym z aktorów występujących w telewizyjnym kabarecie Olgi Lipińskiej. W latach 80. występował w roli Pana Fasoli w muzycznych programach dla dzieci: Fasola oraz Tik-Tak. Profesjonalnie zajmuje się dubbingiem i konferansjerką (podkładał głos m.in. do Tymona w Królu Lwie).
 
Terry Pratchett - angielski pisarz fantasy i science fiction, najbardziej znany jako autor cyklu Świat Dysku. Inne jego dzieła to m.in. Trylogia Johnny'ego Maxwella i Trylogia Nomów. Współpracował także przy adaptacjach swojej twórczości na potrzeby sztuk teatralnych i gier komputerowych. Pratchett był w latach 90. najlepiej sprzedającym się autorem w Wielkiej Brytanii. Do lutego 2007 roku sprzedał na całym świecie ok. 50 milionów książek, a jego dzieła zostały przetłumaczone na 33 języki.
 
Kolor magii - opowiada losy pierwszego dyskowego turysty Dwukwiata, oraz jego śmiercionośnego, wykonanego z magicznego drewna myślącej gruszy bagażu. Przybywa on do Ankh-morpork z Imperium Agatejskiego, leżącego na niewielkim, ale ciężkim od pokładów złota kontynencie przeciwwagi. Przewodnikiem turysty zostaje nie do końca potrafiący czarować mag Rincewind. Prześladują ich w zasadzie wszyscy, a podczas swych wędrówek spotykają legendarnych bohaterów i walczą ze smokami.
 
Blask fantastyczny - Jedyną osobą mogąca uratować Świat Dysku przed niechybną kolizją ze złowróżbną czerwoną gwiazdą jest mało uzdolniony i tchórzliwy mag o imieniu Ricewind. Rincewind zostaje magicznie ściągnięty z Kosmosu, by stać się obiektem polowania wszystkich ośmiu Obrządków Magicznych, próbujących odzyskać ukryte w jego umyśle Zaklęcie. Powraca do Ankh Morpork, by uczestniczyć w jednym z kluczowych wydarzeń historii i kosmologii równocześnie.
 
King`s Bount: Nowe Światy zawiera:

Pełną wersję gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
Edytor gry King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka
2 całkiem nowe kampanie (Mistrz Areny – turniej gladiatorów obejmujący walkę z “Bossami” i Obrońca Korony – bitwy na unikalnych arenach taktycznych z losowym doborem wrogów i sprzymierzeńców)
Potężny dodatek do oryginalnego King`s Bounty: Wojownicza Księżczniczka – Marsz Orków, dodający nowe jednostki, czary i przygody.
Nowe potwory do zabicia lub wykorzystania w bitwie
70 nowych przedmiotów, 8 nowych zestawów przedmiotów, wliczając w to 1 dla smoka i trzy wchodzące w ich skład artefakty.
7 nowych przygód pozwalających bohaterom kontynuować swoją wyprawę
50 nowych biegłości i umiejętności
13 nowych czarów

 


Więcej informacji o fascynujących dodatkach, które znajdą się na płytach z King`s Bount: Nowe Światy i King’s Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków już wkrótce
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 11.21 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x