Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Ceville na mikołaja

Dodano dnia 30-11-2009 20:56

Kategoria: Premiery

Dawno, dawno temu w królestwie Faerynias rządził król inny niż wszyscy królowie bajkowych krain jakie tylko moglibyście sobie wyobrazić. Był zły, krnąbrny, pomiatał swoimi poddanymi i dbał tylko o swoją wygodę. Nazywał się Ceville. I kiedy już wydawało się że mieszkańcy Faerynias będą skazani na jego rządy, niespodziewanie na arenie pojawił się mag Basilius i wtrącił Ceville’a do lochu. Wszystko dobre, co się dobrze kończy? Nic z tych rzeczy! Basilius bowiem okazał się o wiele gorszy niż Ceville. Był okrutny, rządny władzy absolutnej i nie zamierzał ułatwiać życia mieszkańcom Faerynias. Pragnął powołać armię demonów, która wspomagałaby go w szerzeniu rządów terroru. Ceville nie mógł pozostawić spraw samymi sobie – o nie! Uciekł więc z lochu i z przemiłą ale nieco szaloną Lilly, oraz z pomocą niewyobrażalnie próżnego rycerza Ambrosiusa postanowił uratować swoje królestwo z rąk złego maga. Ale sprawy szybko się skomplikowały i zadanie wydało się być znacznie trudniejsze niż było na początku… Bo eee… ktoś wie jak się ratuje baśniowe królestwa z rąk straszliwych magów?
-Zakręcona i arcyzabawna przygoda w stylu Monkey Island i Shreka! - Urocza, zabawna i kolorowa grafika 3D - Bogata ścieżka dźwiękowa składająca się z 23 utworów - Ponad 5 godzin wartkich dialogów które rozbawią cię do łez - Możliwość interakcji z ponad 30 postaciami, z których każda następna jest bardziej zakręcona niż poprzednia - Sprytne i wymagające zagadki które wymuszają współpracę kilku postaci - Polska wersja kinowa - Premiera: 4 grudnia 2009 - Cena 39,95 PLN
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 8.11 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x