Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Mafia II na pierwszych miejscach list sprzedaży

Dodano dnia 01-09-2010 21:32

Kategoria: Z kraju

Cenega, wyłączny dystrybutor produktów firmy 2K w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że Mafia II znalazła się na pierwszych miejscach list najlepiej sprzedających się gier na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz komputery osobiste w salonach EMPiK. Wystarczył zaledwie weekend od dnia premiery, aby uzyskać tak doskonały wynik!
 
Doskonały wynik skomentował Marek Chyrzyński, Dyrektor generalny Cenega Poland: "Chciałbym serdecznie podziękować graczom za entuzjastyczne przyjęcie premiery Mafii II. Włożyliśmy ogrom pracy, by udostępnić Wam wszystkie wersje po polsku w dniu europejskiej premiery." Przypomnijmy, Mafia II to pierwsza w historii polskiej rozrywki elektronicznej gra firmy 2K, która w dniu europejskiej premiery pojawiła się w wersji zlokalizowanej na trzy platformy – konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz na PC!
 
Mafia II to piękne i kunsztowne spojrzenie na mroczny i bezlitosny świat Mafii, gdzie ubrania, samochody, muzyka i reklamy są skrupulatnie tworzone, aby odzwierciedlać amerykańskie miasto lat ‘40 i ‘50. Filmowy, hollywoodzki styl wciągnie graczy bez reszty, a mocne, wyraziste postacie w tętniącym życiem, oddychającym mieście przeniosą ich do czasów, w których zaczął się rock’n’roll, a chromowane hot rody pędziły z rykiem przez bulwary. Naładowana akcją, strzelaninami, wariackimi pościgami samochodowymi i świetną historią, Mafia II jest najbardziej oczekiwaną grą roku 2010 według czytelników CD-Action.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.17 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x