Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Otwarte testy Final Fantasy XIV

Dodano dnia 02-09-2010 21:14

Kategoria: Z kraju

Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, iż dziś w nocy wystartowały otwarte testy długo oczekiwanej gry MMO (Massively Multiplayer Online) Final Fantasy XIV.

Odpalenie wersji testowej będzie wymagało pobrania plików oraz aktualizacji, zajmujących ogółem około 1,2 GB. Pliki dostępne są dla wszystkich, a pobrać je można między innymi np. z portalu Fileplanet. Wszystko odbywa się za pomocą launchera, który automatycznie pobiera podstawową  wersję gry, jak i wymagane aktualizacje. Od 2 września 2010 można się rejestrować do otwartej fazy beta testów gry i każdy użytkownik będzie mógł złożyć podanie o przyznanie klucza do otwartej bety, aczkolwiek od 2 września zabawę z grą będą mogły rozpocząć jedynie osoby, które uczestniczyły w zamkniętej fazie testów. Przewidujemy, choć tego nie gwarantujemy, że nowi użytkownicy będą mogli zacząć grać od 5 września.
 
Otwarte testy są ostateczną próbą przed udostępnieniem pełnej wersji gry, co ma mieć miejsce na jesieni tego roku. Zapisy do wersji beta odbywają się na stronie: http://entry.ffxiv.com/
 
"We wrześniu tego roku, gracze z całego świata połączą się, aby odkryć fascynujące i ekscytujące królestwo Eorzea", powiedział Hiromichi Tanaka, dyrektor firmy tworzącej grę Final Fantasy XIV. „Prezentujemy graczom nowy styl grania online, który z pewnością urzeknie swoją różnorodnością i fabułą nie tylko zagorzałych fanów gier online, lecz także bardziej okazjonalnych graczy”.
 
Cechy gry:

Wymyślona i stworzona przez znanych deweloperów Final Fantasy – gra jest produkowana przez Hiromichi Tanaka (FINAL FANTASY I, II, III, XI), wyreżyserowana przez Nobuaki Komoto (FINAL FANTASY IX, XI), stronę artystyczną stworzył Akihiko Yoshida (Vagrant Story, FINAL FANTASY XII), muzyka zaś nagrana została przez Nobuo Uematsu (seria FINAL FANTASY).
Rozbudowany system rozwoju postaci – wybór rasy i klanu następuje przed dostosowaniem twarzy postaci, jego fryzury, koloru skóry i wielu innych aspektów jego wyglądu, dzięki czemu możliwe jest stworzenie nieograniczonej liczby awatarów.
System „Armoury” – Jest to niepowtarzalny system, który kładzie duży nacisk na bronie i narzędzia w grze i wpływa zarówno na rozwój postaci, jak i styl gry danego gracza. W jego zakresie mają wolność i możliwość walki, wykonywania rzemiosła, i zbierania czegokolwiek na co przyjdzie im ochota. Użycie przedmiotu automatycznie spowoduje, że postać zmieni klasę na taką, która jest z nim powiązana.
Transport Aetheryte – W mgnieniu oka przemierzaj świat Eorzea korzystając z niezwykłego systemu teleportacyjnego.
Graj samotnie lub w grupie – Przeżywaj przygody samotnie bądź w grupie, kiedy będziesz wykonywał zadania i wdawał się w potyczki podczas podróży przez Eorzea.

 


Więcej informacji na stronie: http://www.finalfantasyxiv.com 
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.43 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x