Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Nowa epicka gra akcji od Ninja Theory

Dodano dnia 03-09-2010 20:28

Kategoria: Z kraju

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ogłasza, że gra Enslaved na konsole PlayStation3 i Xbox 360 trafiła do planu wydawniczego firmy.
 
Taktyczna gra akcji, Enslaved koncentruje się na skomplikowanych relacjach pomiędzy dwiema głównymi postaciami i wymaga od graczy zastosowania mieszaniny walki, strategii i eksploracji środowiska. Dzięki wpływom największych talentów branży muzycznej i filmowej Enslaved łączy piękną grafikę i urzekającą muzykę z płynną animacją i wciągającą rozgrywką. Planowana data wydania Enslaved to jesień 2010.
 
Za ponad 150 lat, świat przyszłości zmieni sie nie do poznania, wszystko co pozostało to ginąca ludzka populacja i bezlitosne roboty pozostałe po wojnach z dalekiej przeszłości. W Enslaved, gracze wcielą się w rolę Monkey, silnego brutalnego samotnika i jego sterowanej przez grę partnerki Trip, obytą z technologią ale niedoświadczoną ciężarami życia, młodą kobietę pochodzącą z pokojowej społeczności. Oboje zostali pojmani przez tajemniczy statek łowców niewolników, o którym krążą plotki, że porywa ludzi i zabiera ich na zachód, skąd nigdy nie wracają.
 
Podczas gdy oboje podjęli próbę ucieczki, Trip szybko zdała sobie sprawę, że Monkey wraz ze swoją surową siłą, jest jej jedyną nadzieją na przetrwanie niebezpiecznej drogi powrotnej. Włamała się do niewolniczej opaski Monkey i połączyła ich – jeśli ona zginie, on zginie. Teraz jej podróż stała się jego podróżą.
 
Gracz musi się upewnić, że Monkey i Trip współpracują, gdy przemierzają świat i przetrwać niebezpieczne, wrogie przeszkody które napotkają. Monkey zręcznie władający swoim sprawdzonym kosturem będzie atakował i bronił się przeciwko przeciwnikom, używając kombinacji ataków, bloków i kontr. Będzie także w stanie wykonać spektakularne ciosy kończące, pozwalające mu na rozprucie przeciwnika kawałek po kawałku, zabranie jego broni na własny użytek bądź zniszczenie jej jednym ciosem.
 
Ninja Theory podniosła standard tworzenia gier wideo poprzez zaangażowanie w prace utalentowanych profesjonalistów z innych branż rozrywkowych. Jednym z nich jest Andy Serkis, znany z roli filmowych jako Golum w trylogii Władcy Pierścieni i tytułowej roli Konga w King Kong, został on zaangażowany nie tylko w roli reżysera ale także do sportretowania głównej postaci Monkey.
 
Uważany za wybitny talent w dziedzinie gry aktorskiej montion capture, Serkis kontynuuje swoją pracę z Ninja Theory w Enslaved. Tak jak w poprzedniej produkcji studia - Heavenly Sword, Serkis jest głównym współtwórcą postaci i scenariusza, przeprowadzając casting i reżyserując tytuł. Podobnie, światowej klasy muzyk i kompozytor Nitin Sawhney, którego wszechstronność i talent pomógł mu w napisaniu muzyki do ponad 40 filmów i wydaniu ośmiu albumów studyjnych, powrócił aby stworzyć porywającą ścieżkę muzyczną dla Enslaved.
 
Dodatkiem do grupy utalentowanych profesjonalistów jest Alex Garland, pisarz i scenarzysta, spod którego pióra wyszły takie dzieła jak powieść The Beach i scenariusz filmowy do filmu 28 Days Later. Enslaved jest pierwszym projektem gry video dla Garlanda. Pomagał przy tworzeniu gry i był bardzo zaangażowany w tworzenie scenariusza i dialogów.
 
Po więcej informacji na temat Enslaved udaj się na stronę www.namcobandaigames.eu
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 37.79 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x