Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Klątwa Świątyni Rakshy

Dodano dnia 07-09-2010 20:45

Kategoria: Z kraju

Kolejne rozszerzenie fabularnej gry online Runes of Magic udostępni graczom nowy dodatek o nazwie "Świątynia Rakshy". Instancja ta, ulokowana w niedawno wprowadzonej Północnej Kniei Janost, po raz pierwszy oferuje graczom możliwość wyboru jednego spośród trzech poziomów trudności misji podczas wyprawy do wnętrza świątyni.
  Legenda głosi o stworzeniach zwanych Angren, pół-zwierzętach i pół-ludziach, którzy otrzymali włości od Króla Kalume w Północnej Kniei Janost za swoje wysiłki w walce z demonami zagrażającymi kontynentowi Zandorya. Jednakże, po przybyciu na nowe terytorium, zostali zmuszeni do walki z Rakshą – bóstwem lasu, które było przekonane, że Angren chcą zniszczyć las, by się w nim osiedlić. Konflikt zakończył się porozumieniem, w myśl którego pół-zwierzęta, pół-ludzie nie zaszkodzą kniei i wesprą bóstwo w ochronie lasu przed najeźdźcami z zewnątrz. W zamian opiekuńcza bogini zaakceptowała ich samych jako część lasu i wzięła pod swoją pieczę, sama pozostając ukryta w swoim świętym sanktuarium.
  Po wiekach spokoju coś zakłóciło panujący porządek, a Lashana – obecny przywódca ludu Angren – zwrócił się o pomoc do króla Callawaya. Teraz wszystko w rękach śmiałków, którzy odpowiedzą na jego wezwanie.
  Instancja Świątynia Rakshy oferuje graczom Runes of Magic wyprawę do sanktuarium, aby mogli uspokoić gniew przebudzonych bogów i odkryć, co takiego wywołałoich wściekłość. Przekraczając próg świątyni, gracze będą mieli możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności: łatwego, normalnego lub trudnego. Oczywiście, im wyżej podniosą sobie poprzeczkę, tym bardziej atrakcyjne nagrody na nich czekają za uspokojenie gniewu bóstw.
  Więcej informacji na temat tego barwnego rozszerzenia i tła jego historii znajduje się na oficjalnej stronie aktualizacji Runes of Magic: http://www.runesofmagic.com/pl a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 154.4 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x