Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

ENSLAVED: Odyssey to the West EK

Dodano dnia 07-09-2010 21:07

Kategoria: Z kraju

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ogłasza, że w momencie premiery gry ENSLAVED będzie dostępna także edycja kolekcjonerska ENSLAVED: Odyssey to the West. Wersja standardowa i kolekcjonerska gorąco wyczekiwanego taktycznej przygotówki od entuzjastycznych deweloperów Ninja Theory będę dostępne w październiku 2010 na konsole PlayStation3 i Xbox 360.
 
Customowe pudełko edycji kolekcjonerskiej ENSLAVED zawiera artbook w twardej okładce, w którym umieszczono prace koncepcyjne i nigdzie niepublikowane obrazki dokumentujące proces tworzenia gry w studio Ninja Theory w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Melomani dostaną osobny CD zawierający OST z gry napisany i wyprodukowany przez znanego na scenie międzynarodowej muzyka i kompozytora, Nitina Sawhneya. Był on odpowiedzialny za muzykę w prawie 40 filmach, 8 studyjnych albumach oraz niezliczone ilości innych projektów. Został także utytułowany wieloma nagrodami. Wszystko to sprawia, że Nitin Sawhney jest jednym z najbardziej zajętych i poszukiwanych talentów muzycznych naszych czasów.
 
W ENSLAVED, kinowo-growym arcydziele inspirowanym klasyczną chińską powieścią “Journey to the West,” głos głównej postaci, Monkey, podkłada Andy Serkis (Władca Pierścieni, King Kong) jest on także zastępcą reżysera. Scenariusz częściowo wyszedł spod pióra Alexa Garlanda (Plaża, 28 Dni Później), a przy tworzeniu muzyki pomagał kompozytor Nitin Sawhney.
 
ENSLAVED zabiera graczy w pasjonującą podróż w roli dwóch odmiennych postaci, Monkey i Tripa. Tworzą oni skomplikowany sojusz, aby przetrwać drogę przez niebezpieczną, post-apokaliptyczną Amerykę. Taktyczna gra action-adventure ENSLAVED skupia się na złożonych relacjach między dwoma głównymi postaciami i stawia przed graczem wyzwanie łączenia walki, strategii i eksploracji świata.
 
Po więcej informacji na temat ENSLAVED zapraszamy na oficjalną stronę: http://enslaved.uk.namcobandaigames.eu/
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.09 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x