Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

TuneUp radzi...

Dodano dnia 13-09-2010 22:20

Kategoria: Hardware

Czy nie nudzi Cię już standardowy ekran logowania Windows 7? Oto jak łatwo zamienić go na elegancką tapetę, fotografię ukochanego czworonoga lub inspirujące zdjęcie z wakacji. Wybór należy do nas!
 
Jeśli chodzi o dostosowanie tła ekranu logowania Windows 7 do potrzeb użytkownika, TuneUp Utilities nie ma sobie równych – dostarcza najprostsze narzędzie, które można stosować także na Windows XP i Vista. Oto jak krok po kroku zmienić ekran logowania, to proste!
  Po okresie wakacyjnym chcemy zachować jak najdłużej ulotne wspomnienia beztroskich chwil i niezwykłych widoków. Wykorzystajmy najlepsze wakacyjne zdjęcie, jako ekran powitalny!
Krok po kroku.
1. Wszystko, czego potrzebujemy to TuneUp Styler (to element programu TuneUp Utilities, którego 15-dniową wersję trial można testować za darmo). Po zainstalowaniu programu należy kliknąć na „Ekran logowania” w okienku kategorii „Dostosowywanie systemu Windows”.
 
2. Aby wybrać nowe zdjęcie lub tapetę wystarczy kliknąć na “Nowy ekran”. W kolejnym kroku, jeśli chcemy wykorzystać własne zdjęcie zapisane na komputerze (np. zdjęcie z wakacji) należy kliknąć opcję “Przeszukaj dyski lokalne” i wybrać poszukiwaną grafikę. Dwie pozostałe opcje pozwalają pobrać zdjęcie bezpośrednio z aparatu fotograficznego - “Przechwyć obrazy z aparatu lub skanera” - lub z sieci, za pomocą przeglądarki Windows Explorer. Co do wysokiej jakości tapet, polecamy jedną z tapet ze zbioru Interfacelift. Gromadzi on najlepsze tapety, jakie znaleźć można w Internecie. W poniższym przykładzie wybraliśmy tapetę Tarantula Tree
 
3. Jeśli oryginalne rozmiary zdjęcia nie wyświetlają się odpowiednio, można skorzystać z opcji “Dopasuj wygląd obrazu” wykorzystując różne typy wyrównania.
Czy udało się dokonać wyboru? Jeśli tak, po kliknięciu w “Zapisz ekran logowania”, wystarczy wpisać nazwę (jak na obrazku poniżej), i nacisnąć “OK”.
 
4. By zakończyć proces i zachować nowy ekran logowania należy kliknąć “Zastosuj” w okienku zmiany sposobu logowania, a następnie “OK”.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 22.49 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x