Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Mikołajkowe spotkania z EyePetem!

Dodano dnia 02-12-2009 20:49

Kategoria: Wydarzenia

Sony Computer Entertainment Polska zaprasza na serię unikalnych spotkań z EyePetem – towarzyszem zabaw i harców, który moŜe zostać członkiem Twojej rodziny jeszcze przed Gwiazdką. Mikołajkowe spotkania odbędą się w sieci sklepów Media Markt i Saturn Planet w Czeladzi, Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Tychach w godzinach: piątek (14.00-20.00), sobota (9.00-21.00) i niedziela (9.00-21.00). W kaŜdej lokalizacji, w specjalnie zaaranŜowanej przestrzeni, pod okiem opiekunek będzie moŜna sprawdzić m.in.: w jaki sposób pomóc EyePetowi wykluć się z jajka, jak go rozśmieszyć, jak go nakarmić czy wykąpać. MoŜesz zmienić mu fryzurę a takŜe rzucić mu piłkę i patrzeć jak za nią gania. Spotkania w najbliŜszy weekend są elementem akcji sprzedaŜowej wyjątkowej
gry na PlayStation®3 - EyePet.
Więcej informacji o EyePet Demo Tour znajduje się na press roomie PlayStation http://playstation.brandsupport.pl/aktualnosci.dhtml EyePet to gra w polskiej wersji językowej przeznaczona dla dzieci od 3 roku Ŝycia, ale jak pokazują doświadczenia, gra jest dla całej rodziny. Wirtualny przyjaciel intryguje i zaciekawia takŜe dorosłych. Podczas konferencji prasowej Social Gaming PlayStation, która odbyła się 20 października w Galerii Mokotów, w Fikolandzie, Paulina Przybysz (piosenkarka), Maciej Kurzajewski (dziennikarz) i Jarek Jakimowicz (aktor) wraz z dziećmi i zgromadzonymi dziennikarzami nie kryli radości z zabawy z wirtualnym zwierzakiem. Link do filmu z konferencji Social Gaming http://playstation.brandsupport.pl/23489.dhtml W skład zestawu gry EyePet wchodzą: kamera PlayStation®Eye, dzięki której moŜliwe jest oglądanie czmychającego po domu nowego pupila oraz Magiczna Karta, która pełni róŜne funkcje w trakcie gry – czasem słuŜy za podgrzewacz, czasem za rentgen, innym razem za trampolinę. Sugerowana cena detaliczna samej gry (dostępna z Magiczną Kartą) to 99zl. Cena gry w zestawie z kamerą PlayStation Eye to 169zl. Zapraszamy na oficjalna stronę gry EyePet http://www.eyepet.com/home.cfm .
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.64 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x