Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

TuneUp powraca w nowej wersji 2010

Dodano dnia 08-12-2009 22:03

Kategoria: Z kraju

Szybkie, stabilne komputery PC dostosowane do potrzeb zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.
TuneUp ogłasza wprowadzenie nowej wersji TuneUp Utilities , klasycznego już oprogramowania do optymalizacji systemu Windows. Niemiecki producent oprogramowania z Darmstadt, prócz obsługi systemu Windows 7, rozbudował program o liczne nowe funkcje upraszczające i ułatwiające zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom podnoszenie wydajności komputera i jego konserwację. System Windows jest szybszy, bardziej stabilny i może być indywidualnie dostosowywany do potrzeb użytkownika. Oprogramowanie będzie dostępne pod koniec stycznia.
TuneUp wyposażył nową wersję w prosty i wygodny interfejs użytkownika, który zawiera również przejrzysty, łatwy w obsłudze i ergonomiczny ekran wyświetlający zalecane lub wykonywane przez oprogramowanie zadania. Przeprojektowano wiele funkcji, które teraz umożliwiają optymalizację systemu i rozwiązywanie problemów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Do nowych elementów TuneUp Utilities 2010 należą Tryb Turbo i Optymalizacja TuneUp w czasie rzeczywistym, które umożliwiają szybkie i proste podniesienie wydajność systemu Windows. Za pomocą Trybu Turbo użytkownik może wyłączyć wiele niepotrzebnych procesów wykonywanych w tle i jednym kliknięciem zwiększyć wydajność systemu. Optymalizacja TuneUp w czasie rzeczywistym skraca czas reakcji i czas uruchamiania programów nawet wtedy, kiedy komputer jest obciążony jednoczesną pracą wielu aplikacji. Nowy, zwięzły Raport Optymalizacji w programie TuneUp Utilities informuje o wykonanych zadaniach i rozwiązanych problemach.
TuneUp przeprojektował również moduł Start Center. Po otwarciu programu, moduł ten informuje użytkownika w przejrzystej i zwięzłej formie o konieczności przeprowadzenia czynności optymalizacyjnych. Nowością w programie jest wyświetlany na pulpicie aplet dla systemu Windows Vista i Windows 7 informujący o stanie komputera i umożliwiający dostęp do funkcji optymalizacji.
Więcej informacji o tych oraz innych nowych funkcjach programu firma TuneUp udostępni w momencie wprowadzenia na rynek nowej wersji TuneUp Utilities. Nowa wersja będzie dostępna już pod koniec stycznia 2010 w tej samej cenie co TuneUp Utilities 2009.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 53.04 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x