Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Lokalizacje 2.0: Polska obsada Heavy Rain

Dodano dnia 10-12-2009 19:14

Kategoria: Z kraju

Do tworzenia polskiej wersji językowej Heavy Rain SCE Polska zatrudniło doświadczonych aktorów teatralnych i filmowych. Większość z nich posiada także doświadczenie w dubbingowaniu filmów, niektórzy uczestniczyli już w lokalizacji innych gier na PlayStation. Tradycyjnie już gracze, którzy będą chcieli zostać przy oryginalnej wersji językowej będą mogli wybrać angielski dubbing. 
Heavy Rain to trzymający w napięciu thriller produkcji firmy Quantic Dream, twórcy bardzo pozytywnie ocenionej gry Fahrenheit na PlayStation®2. Jak na dobry thriller przystało w Heavy Rain nie zabraknie śledztwa, piekielnie inteligentnego agenta FBI oraz pięknych kobiet.
Prywatnemu detektywowi Scottowi Shelby głosu użyczył Grzegorz Pawlak a agentowi FBI Normanowi Jaydenowi – Jacek Jarzyna.
W dwóch głównych rolach kobiecych usłyszymy: Magdalenę Różczkę jako Lauren Winter i Agnieszkę Warchulską jako główną bohaterkę, panią fotograf - Madison Page.
Tajemniczy młody architekt – Ethan Mars przemówi natomiast głosem Grzegorza Małeckiego.
Postaciom drugoplanowym w grze Heavy Rain głosów użyczyli także wybitni polscy aktorzy tacy jak: Henryk Talar czy Marcin Troński.
Gra Heavy Rain, której premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2010 roku, wykorzystuje zdumiewającą animację i technologię przenoszenia ruchów postaci do gry (motion capture). Dzięki temu Zabójca z Origami dostarcza graczom zupełnie nowych przeżyć i emocji.
To niewątpliwie gra dla dorosłych - jej fabułę stanowi splot wielu skomplikowanych wątków i losów postaci.  W zależności od decyzji gracza Heavy Rain może zakończyć się na wiele różnych sposobów. Nawet jeśli jeden z głównych bohaterów ginie…
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 24.29 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x