Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Pierwsza zapowiedź Heavy Rain w Filmweb.pl

Dodano dnia 14-12-2009 17:38

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Czworo ludzi w mieście opanowanym przez strach. Każdy, powodowany tylko sobie znanymi pobudkami i sekretami, weźmie udział w desperackim  polowaniu trwającym cztery dni wypełnione tajemniczością i napięciem. To brzmi jak scenariusz dobrego filmu sensacyjnego. Poznajcie bliżej jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na PlayStation 3 – Heavy Rain.
„Gra ma niezwykłą oprawę graficzną i animację, w tym zaawansowane techniki odwzorowania ruchu „montion capture”, dzięki którym uzyskano nieznany dotąd poziom realizmu” – mówi Agnieszka Pilichowska, Product Manager SCE Polska. ”Każda nasza decyzja, ma nieodwracalny wpływ na rozwój fabuły i losy postaci. Do czego jesteśmy w stanie się posunąć dla bliskiej osoby? ” – dodaje Pilichowska.
„Jak świetnie widać na przykładzie Heavy Rain, rynek gier i filmów wzajemnie się przenika            i uzupełnia: ekranizacje gier coraz częściej trafiają na duży ekran, gry uwzględniają elementy filmowe itp. Dla obu rynków oznacza to nowe możliwości wspólnych akcji promocyjnych oraz działań reklamowych. Jak wskazują wyniki Megapanel/PBI, duża grupa użytkowników FilmWebu to miłośnicy nie tylko filmów, ale również gier, dlatego portal idealnie nadaje się do promowania wszelkich produktów elektronicznej rozrywki ” – dodaje Paweł Bochenek, Sales Manager odpowiedzialny za rynek filmów i gier w FilmWeb.pl
Przez tydzień pięć osób z serwisu Filmweb.pl miało możliwość grać w bardzo wczesny kod gry. Zawiera on 11 pierwszych poziomów w języku polskim. Po tygodniu grania, każdy z nich napisał swoją zapowiedź zawierającą ich wrażenia i odczucia. Pierwszy raz tak oczekiwana gra na PlayStation 3 trafia w ręce specjalistów filmowych przed mediami growymi.
Dlatego promocyjne połączenie sił PlayStation i FilmWeb.pl - najpopularniejszego źródła wiedzy o filmach w Internecie - jest oczywiste. W dniach 11.12-18.12.2009 na FilmWeb.pl trwać będzie kampania promocyjna Heavy Rain, która widoczna będzie w postaci grafik na stronie głównej (box ‘Premiery’) oraz newsów z pierwszymi recenzjami gry. FilmWeb planuje również zamieszczenie najciekawszych informacji o Heavy Rain w swoim newsletterze (18.12) wysyłanym do internautów zainteresowanych światem kina oraz konkurs dla najbardziej zaangażowanych.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 11.43 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x