Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Sonia Bohosiewicz i Mass Effect 2 ?

Dodano dnia 05-01-2010 17:22

Kategoria: Z kraju

Sonia Bohosiewicz, aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z takich produkcji jak Wojna polsko-ruska czy Rezerwat, wcieliła się w postać Obiekt Zero w sesji zdjęciowej dla miesięcznika Machina. Obiekt Zero to bezwzględna zabójczyni, która wspiera głównego bohatera gry Mass Effect 2, komandora Sheparda w walce z siłami zagrażającymi przyszłości wszechświata. Bohaterka jest łysa a jej ciało pokrywają liczne tatuaże, z których każdy oznacza ofiarę. Tak też została ucharakteryzowana Sonia Bohosiewicz. Zdjęcia z tej niezwykłej sesji obejrzycie w styczniowym magazynie Machina.

 
Sonia w wywiadzie dla Machiny powiedziała: „Praca [przy sesji] trwała 5 godzin, ale efekt nieźle mnie zaskoczył. Niestety, w Polsce mało robi się filmów kostiumowych i historycznych, a science fiction w ogóle. To była duża frajda na jeden dzień stać się postacią z gry.”
Gra Mass Effect 2 ma wiele wspólnego z filmem. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju interaktywny film. Przygotowane z dużym rozmachem sceny filmowe nadają bieg akcji i sprawiają, że grę „ogląda się” z zapartym tchem.
 
Sonia związana jest z postacią Obiekt Zero nie tylko za sprawą sesji zdjęciowej. Aktorka użyczyła głosu tej postaci w polskiej wersji językowej gry Mass Effect 2. Przykładowe nagrania głosowe Soni Bohosiewicz z gry Mass Effect dostępne są na stronie internetowej http://eu.masseffect.com/news/?id=62203⟨=pl w zakładce POLSKA WERS
JA, natomiast zwiastun gry obejrzycie pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=eweCV_ZdXto.
 
Gra Mass Effect 2 to połączenie dynamicznej gry fabularnej z rasowym shooterem z perspektywy trzeciej osoby. Główny bohater gry, komandor Shepard, wraz z grupą sprzymierzeńców, bierze udział w samobójczej misji, która ma zaważyć o losie ludzi we wszechświecie. Gra studia Bioware, twórców takich gier jak Dragon Age: Początek czy Baldur’s Gate, zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej na komputery osobiste i konsole Xbox 360 już 29 stycznia. W nagraniach dubbingu uczestniczyło ponad 60 aktorów, w rolach głównych m.in. Sonia Bohosiewicz i Łukasz Nowicki.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 18.79 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x