Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age

Dodano dnia 05-01-2010 17:28

Kategoria: Z kraju

Wraz z firmą BioWare mamy przyjemność zapowiedzieć pierwszy oficjalny dodatek do gry Dragon Age™ Początek. Nosi on nazwę Przebudzenie i trafi na rynek już 16 marca w wersji dla komputerów PC oraz konsol PlayStation®3 i Xbox 360®.
 
Nadchodzące rozszerzenie zostało zaprojektowane przez ten sam zespół ludzi, który stworzył podstawową wersję gry. Dzięki Przebudzenie gracze będą mieli okazję odwiedzić krainę o nazwie Amaranthine oraz przeżyć w niej epicką przygodę, co ostatecznie doprowadzi do odkrycia tajemnic mrocznych pomiotów. W trakcie wędrówki nie zabraknie konfrontacji z potężnymi przeciwnikami. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy gatunek mrocznych pomiotów oraz Piekielny Golem i Widmowy Smok. Przebudzenie wprowadzi także możliwość zmiany dotychczasowych atrybutów prowadzonych postaci. Nie zabraknie również nowych czarów, przedmiotów, specjalizacji i umiejętności, a także zostanie podwyższony maksymalny poziom doświadczenia dla członków drużyny. Ponadto w trakcie zabawy do gracza będzie mogło przyłączyć się pięć nowych postaci. Przygodę z dodatku będzie można rozegrać zarówno już wcześniej stworzonymi postaciami, jak i zebrać zupełnie nową drużynę.
 
Dragon Age Początek – Przebudzenie jest dowodem na przywiązanie BioWare do społeczności fanów. Chcemy dostarczyć graczom nową historię poszerzającą ich wiedzę o mrocznym świecie fantasy, który kochają i chcą poznać jeszcze lepiej - powiedział dr Ray Muzyka, współzałożyciel BioWare i główny menadżer odpowiedzialny za produkty RPG/MMO w Electronic Arts. Odkrywanie tajemnic i motywacji stojących za działaniami mrocznych pomiotów, pomimo pokonania Arcydemona, będzie niewątpliwie bardzo interesujące dla całej społeczności fanów.
 
Więcej informacji na temat Dragon Age Początek - Przebudzenie znajduje się na oficjalnej stronie www.dragonage.pl oraz na www.ea.pl.
 
Zwiastun Dragon Age : Powrót do Ostagaru możemy oglądnąć na : http://gieromaniak.pl/film_27__Dragon_Age%E2%84%A2_Poczatek_-_Powrot_do_Ostagaru_-_zwiastun_Trailer.html
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.31 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x