Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Firma Techland startuje z nowym portalem prawnym

Dodano dnia 06-01-2010 18:39

Kategoria: Z kraju

Firma Techland poinformowała dzisiaj o debiucie nowego portalu prawnego - Legeo.pl. Serwis skierowany jest do osób, które poszukują w Internecie odpowiedzi na problemy prawne życia codziennego oraz do tych, których praca jest związana z prawem.
Legeo.pl to pierwszy portal w Polsce, który bezpłatnie udostępnia wszystkim użytkownikom pełne akty prawne. „Nasz serwis jest unikatowy wśród innych portali tego typu, ponieważ do tej pory za akty prawne trzeba było płacić. Akty dostępne w bazie Legeo.pl są jednolite i na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu Legeo.pl jest pierwszym darmowym, rzetelnym źródłem informacji. To bardzo ważne dla osób, dla których bycie na bieżąco z prawem jest kwestią pierwszorzędną.” – mówi Piotr Michalak, Project Manager Legeo.pl.
Zarówno prawnicy, jak poszukujący porad skorzystają na aktywności w legeo.pl. Prawnicy mogą udzielać porad i jednocześnie prezentować swoją  działalność w ramach profilu użytkownika. Dla nich jest to szansa na znalezienie klienta i nawiązanie z nim ewentualnej współpracy.
„Legeo.pl jest w trakcie ciągłego rozwoju. Mamy plany, aby w przyszłości portal stał się kompletną platformą wymiany informacji prawnej.” – dodaje Michalak
Z kolei wszyscy poszukujący pomocy zyskują pewność, że porady pochodzą od profesjonalistów. Użytkownicy będą mogli również oceniać porady i rekomendować usługi wybranych prawników. W ten sposób, oprócz istniejącej już bazy aktów prawnych, powstanie baza komentarzy i konsultacji profesjonalistów.
„Mamy nadzieję, że Legeo.pl już w niedalekiej przyszłości stanie się przyjaznym i nowoczesnym miejscem w sieci, w którym w prosty i rzeczowy sposób rozwiązywane są problemy prawne.” – kończy Piotr Michalak z Techlandu
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.12 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x