Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Liga Cybersport wkracza w międzynarodowy wymiar

Dodano dnia 11-01-2010 18:48

Kategoria: Z kraju

 Jedna z największych i najprężniej rozwijających się lig sportów elektronicznych w Polsce, będąca integralną częścią projektu Cyberarena36i6, wprowadza nowe zasady do cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem wśród miłośników e-sportowego współzawodnictwa rozgrywek Counter-Strike 1.6. Szósty sezon wirtualnej rywalizacji terrorystów z antyterrorystami oprócz wyłonienia Ligowych Mistrzów Gier Komputerowych, pozwoli dwóm najlepszym drużynom z kategorii „Profesjonaliści” na rywalizację w międzynarodowym turnieju Pan-European Tournament Poland 2010, którego główną nagrodą będzie 10 000 dolarów!
 
Zaplanowany na drugą połowę tego roku wielki finał prestiżowej imprezy Cyberarena36i6 nabierze nowego, międzynarodowego wymiaru. A wszystko to za sprawą turnieju Pan-European Tournament Poland 2010, którego łączna pula nagród wyniesie 17 500 dolarów. Fani gier komputerowych i sportów elektronicznych będą mogli na własne oczy podziwiać najbardziej utalentowane drużyny Counter-Strike 1.6 Starego Kontynentu. Wśród ośmiu zespołów, polskie barwy reprezentować będą dwie najlepsze formacje I Ligi, powszechnie określane mianem „Profesjonalistów”. Drużyny rywalizujące w II i III Lidze walczyć będą o krajowe tytuły mistrzowskie oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
 
Warto również dodać, że dzisiejszego dnia wystartowała I tura otwartych rozgrywek gry Counter-Strike 1.6. Do elektronicznej rywalizacji przystąpiło 255 drużyn z całego kraju, czyli 1 275 graczy, którzy przez blisko miesiąc walczyć będą o awans do wielkiego finału LAN. Zapisy do kolejnej, drugiej tury internetowych rozgrywek wystartują 8 lutego.
 
Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.cybersport.pl.
 
 
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 28.14 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x